Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kiszerethet valaki a másikból ha pánikbeteg az illető?!

Figyelt kérdés
2021. márc. 3. 20:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Nem hiszem, hogy ezen múlna. Ha a párom az lenne, inkább támogatnám és javasolnám neki, hogy keressen pszichológust.
2021. márc. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
45%

A kapcsolatot mindenképpen rombolni fogja. Ha ki kimondjuk, ha nem. ha azt látom rajta, hogy akarni sem hajlandó a változásra akkor igen ez szakító ok. Viszont ha mindent megtesz hogy meggyógyuljon akkor támogatom.

A dolog másik fele azonban, hogy összes sem jövök egy mentálisan instabil emberrel.

2021. márc. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Már megtörtént elmentem pszichológushoz idoszakosan segített is. Meg jól voltam aztán ha azzal szembesültem h nem fogadnak el a munkahelyen akkor sokszor a páromnak mondtam el a problémáimat de sztem ő egy idő után megunta ezt. Volt olyan h amikor hazajottem a munkából lefekudtem és sírtam utána nyilván elmondtam mi a baj. Mint később kiderult ő azt mondta h nagyon megijedt azt se tudta mit csináljon és h rossz volt így látnia!
2021. márc. 3. 20:29
 4/17 anonim ***** válasza:
Maximum, ha nagyon durva rohamai vannak. De igazából ennek külsőleg semmi jele, nem olyan mint az epilepszia, mert minden a pánikbetegben zajlik. De az zavaró lehet, ha nem mer mondjuk egy rohama miatt felmenni egy repülőre, ezért ugrott a nyaralás, vagy mellette szorongó mindig nyavajog valamin. Nem mer kimenni a lakásból, nem lehet vele tervezni talán akkor.
2021. márc. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nekem ezek közül egyik sem volt. Csak h nem így ismert meg hanem egy erős nőnek akinek volt kisugárzása. Aztán én próbáltam tartani magam belekezdtem dolgokba pl tanulás de nem ment és akkor kellett elmennem pszichológushoz. És a végén azt mondta nekem amikor elhagyott h miért nem tudtam hozni a normát amit a körülötte élők?!
2021. márc. 3. 20:37
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez most olyan dolog, hogy mérlegel és dönt.

Ne vedd rossz néven, nem feléd irányul, de én többet olyan kapcsolatban nem leszek, ahol a másiknak mindig valami baja van. Mindenféle allergia, mindenféle pszichés baj... nekem akármennyire is vonzó lenne valaki én nem akarnék már ezzel foglalkozni. Nekem elég volt ezekből.

Lehet az exnek is inkább elege lett mint kiszeretett.

2021. márc. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi a nem pánikos nőket is elhagyják, csalják, szóval nyilván nem voltak nagy érzelmei a srácnak feléd, ha elhagyott. Szerintem hagyd őt menni, "gyászold meg", és gyűjts erőt, én ezt csinálnám. Az emberek az utóbbi húsz évben extrán nem kompromisszumkészek, szóval nincs mit igazán csodálkozni rajta. Pedig igazaból semmi extrém kihívásnak nem kell a partnernek megfelelni, nekem kb 3x volt rohamom az is években mérhető, de az is csendben zajlott semmi zaj vagy ilyesmi amikre itt gondolnak.
2021. márc. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Milyen szinten az? Csak mert vannak fokozatok. Én is az vagyok bizonyos mértékig, de igazából talán az összes ismerősöm 1%-a tud erről, ők is azért, mert tapasztalták, vagy mert aggodalomból meséltem róla, mert féltem, hogy olyan szituáció lesz ahol előkerül majd és volt annyi bizalmam irántuk, hogy felkészítsem rá őket.



Addig szerintem senkit nem ér emiatt hátrány - normál élethelyzetekben, mert nyilván egy pánikbeteg ember ne legyen sebészorvos, helyszínelő vagy tűzoltó - amíg nem használja fel ezt a dolgot a "saját előnyére", mondjuk joker kifogásként, ha valamit elakar kerülni, amolyan Eric Cartman szinten.

2021. márc. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%

Sokan még képben sincsenek mi a bajod, keverik a mentális és pszichés betegségeket, vagy valami homályos elképzelésük van, de lesz aki meg egyenesen bolondnak fog beskatujázni, pedig lehet, hogy alapból az ő személyisége problémásabb a tiednél. Én párkapcsolat alatt váltam szorongóvá, az akkori párom nem kis részenek volt köszönhető a betegség kialakulásának, de azért majd mindig lesz aki bemondja, hogy bocs de nem kérünk belőled, akár 6-os, meg allergia, nevetséges na lám, erre már nem is reagálok.

Iskolatársam, barátnőm nem bírta a zárt közlekedést mint a metro, mindig villamossal vagy busszal mentünk, de nem emlékszem soha hogy valaha is kibeszéltük volna ezt, annyira természetes hogy alkalmazkodom ez esetben hozzá. Aki nem szeret annak mindig lesz kifogása, ha van betegséged ha nincs.

2021. márc. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Bármi, ami huzamos ideig fennáll és komolyan betesz a kapcsolat minőségének, eredményezheti azt, hogy kiszeret belőled a másik.
2021. márc. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!