Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak azért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak azért nem akarnak nyitott kapcsolatot, mert félnek rosszul járnának?

Figyelt kérdés
Mert a nők könnyebben találnak partnert. Én szeretnék nyitott kapcsolatot 33F. Nem tartok tőle

2021. márc. 6. 09:29
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
83%
10 Hiába válogatod meg a partnered, semmit nem jelent. Én tudomásom szerint megválogattam, monogám kapcsolatban éltem. Az akkori "kedves párom" viszont elfelejtett szólni, hogy ő nem monogám kapcsolatban él velem. Mivel a férfiak az esetek többségében tünetmentes hordozók, ezért rajtuk sokszor semmilyen látható elváltozást nem okoz, csak fertőznek. Hát mit ad Isten, én pont így jártam. A nemibeteg gondozóban mondta az orvos, hogy felesleges már ilyenkor beadatni az oltást, csak a pénztárcám lesz vékonyabb. Szerencsére azóta nem jött elő többet a betegség, akkor 3 hónapig kezeltek, mire eltűntek végre a sebek és a szemölcsök. Egyébként akik nemi életet élnek a nagytöbbség már rég megfertőződött. Nőknél is az immunrendszer erősségétől függ mikor jönnek elő a tünetek.
2021. márc. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
63%

A hpv-nek több fajtája van. Olyan is, ami nem okoz méhnyakrákot (Lr) de attól még veszélyes lehet. Pl ez okozhat szemölcsöket is stb. Én egy tünetmentes férfitől kaptam el grátiszba, pedig a több mint 20 éves szexuális életem alatt kevesebb partnerem volt mint amit egy kezemen meg tudok számolni.

De nem is ez a lényeg, hanem hogy aki szereti a párját, nem osztozik rajta. Ennyi. Te nem szereted a tiédet és leszólod azt hogy aki nem hozzád hasonlóan gondolkodik, az biztosan hazudik.

2021. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező.

12 eveseb volt HPV fertozes. Már hámelvaltozassal. (Szűz voltam) de persze tudom neked mind1. Nem te halsz bele hanem a Nő. Normális értekrendel rendelkező Nő pedig nem áll le veled.

2021. márc. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
83%
Kieg. Es tudod mi a legdurvabb? Hogy ezt a "nyitott kapcsolatot" ugy mondod, mintha ez lenne a nornális. Undorito.
2021. márc. 6. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Többek között ezért is. Nekem volt egy nyitott kapcsolatom (vagyis inkább két pasim egyszerre), a srác nagyon jól is nézett ki, mégis menekült elöle a legtöbb lány, amint meghallották, hogy már van egy barátnöje.

Egy-egy éjszakára lehet találni valakit, de az egy idö után nem elégíti már ki az embert.

2021. márc. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok: és igen, a HPV nálunk is elöjött az óvszer ellenére, én be vagyok oltva, és mégis pozitív lettem két törzsre. A 2 pasinak pedig szemölcsei lettek..

Úgyhogy csak óvatosan, a nyitott kapcsolat vonzónak tünhet ugyan, de annyira nem egyszerü dolog.

2021. márc. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

"aki szereti a párját, nem osztozik rajta. Ennyi. Te nem szereted a tiédet és leszólod azt hogy aki nem hozzád hasonlóan gondolkodik, az biztosan hazudik."


Pont itt a hazugság. Te szólod le azokat a párokat, aki engedik egymást élni és te mondod meg, hogy szeretik egymást vagy nem.

2021. márc. 6. 11:24
 18/30 anonim ***** válasza:
13%
HPV az, amikor szemölcsös a p*cs*d töve? Mert nekem az volt néhány éve kb fél évig, aztán magától elmúlt. Voltam a dokinál és azt mondta kiment belőlem a vírus, már nem vagyok fertőző. Ezt orvos mondta.
2021. márc. 6. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
56%
#17 Te nem tudsz szöveget értelmezni. Én nem szólom le azokat a párokat akik nyitott kapcsolatban vannak. Te nem szereted eléggé a tiédet, mert nem érdekel ha hazaviszel neki egy hpv-t ami a nőkre sokkal veszélyesebb. Amúgy meg te írtad, hogy aki mást mond hazudik vagy képmutató.
2021. márc. 6. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Alapvetően nincs baj azzal, h te erre vágysz. Szived joga. Csak ha a Nők nem teged valasztanak, ne gyere hisztizni ide...

Na meg, ezt közöld előre. A legelső randi előtt! Es akkor semmi gond

2021. márc. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!