Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak azért nem akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak azért nem akarnak nyitott kapcsolatot, mert félnek rosszul járnának?

Figyelt kérdés
Mert a nők könnyebben találnak partnert. Én szeretnék nyitott kapcsolatot 33F. Nem tartok tőle

2021. márc. 6. 09:29
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Nyitott kapcsolatban mindkét fél ugyanakkora eséllyel kap el bármit és a hpv férfiaknak is gondot okozhat. Ahogy számtalan egyéb fertőzés is létezik, az emberek 95%-a mégsem egyetlen partnerrel kezdik és végzik.


Szövegértelmezési gondokkal ne másokat vádolj. Az előbb még azt írtad, hogy nem szeretem a barátnőmet mert osztozom "rajta".


Tehát ebben a képletben még csak nem is szerepel az, hogy én mással kavarok, hanem vele kavar más is.


Most meg azt, hogy én hordok haza mit.... hogy, ha a barátnőmön osztozok?


Össze vissza beszélsu.


Én azokról a férfiakról mondtam, hogy hazudnak, akik csak azért nem akarnak nyitott kapcsolatot, mert attól félnek, hogy a nők könnyebben találnának másik felet, ők meg hoppon maradnának.


A mások minősítgétesét meg te kezdted, meg megállapítod ki, kit szeret.

2021. márc. 6. 13:49
 22/30 anonim ***** válasza:
61%

azért itt a hpv-ről jól összevárosi legendáztok mindent :D


[link]

2021. márc. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
54%
Városi legenda? Lassan 100 ezer forintnál tartanak a kezelések. Köszi. (szűrések, gyógyszerek, eltávolítás)
2021. márc. 6. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
42%
100k nem is sok
2021. márc. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
Még nincs vége :-(
2021. márc. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
42%
Úgy értem egy fullos std teszt kb annyi. És felesleges ezt a témát felhozni, mikor nem is az volt a kérdés. A nyitott kapcsolat jó, de nagyon oda kell figyelni ki kivel hogyan, stb.
2021. márc. 6. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
Ahhoz meg nem kell nyitott kapcsolat, hogy bármit elkapj. Ureaplasma pl teljesen tünetmentes és rengeteg nőnek van. Nem is számít std-nek, de mégis prosztata gyulladást tud okozni. Ha szexuálisan aktív vagy, kiteszed magad ilyeneknek akár tetszik akár nem.
2021. márc. 6. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
69%
Egy monogám kapcsolatban, amit örökre terveztek, nem.
2021. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ja és hány olyan embert ismersz pár nyugdíjason kívül akiknek egy partnerük volt életükben?
2021. márc. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 37 éves koromig így volt. Ha nem váltam volna el, így marad volna. De hát a világ változik.
2021. márc. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!