Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítsak vele? Lehet hülyeség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítsak vele? Lehet hülyeségnek hangzik, de nagyon megijesztett! . Bővebben lent!

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, most leszek ötödikes, jövőre végzek. Tavaly év elején összejöttem egy fiúval, aki felettem egyel járt. Én első osztálytól szerelmes voltam belé, csak nem nagyon jutottam el addig, hogy kezdeményezzek. Aztán végül tavaly számomra megtörtént a csoda. Ő ugye idén ballagott,de marad még plusz két évet, szóval az idei évet is velem kezdi.Elég sok mindenkihez van, vagy volt közöm a suliból. Mivel az iskola 80 százaléka fiú, mert csak 2 női szakma van, túlnyomórészt fiú barátaim vannak onnan. Valahogy a kapcsolat előtt mindig próbáltam közeledni a barátomhoz. Nagyon sok haverjával lettem jóba, csak hogy kicsit többet tudjak meg róla. És az egyik haverja fülig belémzúgott, és folyamatosan mondta, hogy találkozzak vele személyesen. Amikor meg ő is megtudta, hogy összejöttünk, iskolát váltott. Engem annyira nem érdekelt, inkább zavart, hogy folyamatosan nyaggatott úgymond a szerelmével, és nem értette meg, hogy nekem a haverja kell. Mióta elment ő meg a barátom még csak köszönő viszonyban sem vannak, pedig egy faluban laknak. A barátomat nem érdekelte, hogy milyen kicsinyes volt, mióta elment minden szép és jó volt. Néha ugyan a faluban összefutottunk, olyankor kedves szavakkal illetett, leginkább engem,de elment a fülem mellett. Most meg írt egy levelet myvipen, hogy az idei évet már újra a régi iskolájában kezdi(nálunk) és hogy mire elérkezik a tanév, és mi még mindig együtt leszünk, akkor valami olyat fog tenni(már nem velem)ami nekem nagyon nagyon fájni fog, hasonlóan, mint amit én csináltam vele. A barátomnak ezt nem mondtam el, viszont valójában nem ez volt az első, hogy úgymond megfenyegetett, de eddig csak mosolyogni tudtam rajta. Viszont most ezen beparáztam, mert mi van ha tényleg tesz valamit, mondjuk a barátommal, vagy számomra más fontos emberrel, jobb esetben csak ember ellen...Nem tudom mit tegyek, de a barátomat iszonyatosan szeretem! Mit tennétek a helyemben? Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. aug. 18. 15:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Hát nemtudom, én ezért nem szakítanék, mondjuk nem vok az az ijedős fajta, próbáld meg lebeszélni a gyereket erről, ha nem megy akkor pedig szólj a barátodnak és együtt találjatok ki vmit.
2010. aug. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
na most hogy elolvastam őőő ne merj szakítani vele! ez nem tudom hogy merült fel benned, az egyetlen megoldás az hogy feljelented mert nem fog leállni ha már több mint 2 éve ilyen a gyerek, namármost mond el a barátodnak, én előbb megpróbálnám személyesen megoldani az ügyet lehetőleg verbálisan, ha úgy nem megy akkor hirtelenjében a sz@rt is kiverném belőle na remélem segítettem:D
2010. aug. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
akkor valami szellemi baja lehet, ha nem érti meg hogy te nem szereted és nem akarsz tőle semmit! mondd el a barátodnak, vagy jelentsétek fel zaklatás miatt.mást nem tudok mondani! vagy talán ha ismered a szüleit akkor azokkal kellene beszélni, de lehet hogy a végén még rosszab sülne ki belőle!!!!
2010. aug. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

STS STS STS tű tű tű tű tű tű tű tű

STS STS STS

ha rászolgálsz a szádat beverem! ha rászolgálsz a szádat beverem! ha rászolgálsz...óóó-óóó-ó-óóóó-óóó!

(Súlyos Testi Sértés)

2010. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
mond el a barátodnak!!!
2010. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Pj0tr ***** válasza:

Ez mindenképpen rendőrség lesz.

Ha ilyeneket mond - ráadásul x év után is - akkor nem szeret. Lehet hogy valaha szeretett, de ez már nem az és itt el is érkeztünk ahhoz, hogy mi is ez. Megszállottság. Racionális érvekkel nem fogsz hatni rá se te se senki, de még veréssel se. Max egy jó pszihomókus meg pár jól beállított gyógyszer. Ha annyiban is hagyod a dolgot csak fokozódik benne a harag és még elborultabb lesz, akkor pedig ne akarjon senki a közelében lenni, mert olyan lesz mint egy veszett kutya. Kiszámíthatatlan.


Sok sikert.

2010. aug. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Mondjuk első körben fenyegesd meg a rendőrséggel, ha erre nem kér bocsánat és nem visszakozik akkor jöhet a feljelentés.
2010. aug. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Szépen odamész hozzá, és felpofozod.

Aztán megfenyegeted, hogy ha mégegyszer ilyet csinál, akkor legközelebb kikaparod a szemét is.


A nőknek nagy előnyük, hogy ilyeneket is megtehetnek következmények nélkül.


Egy tökös csaj ezt tenné.

2010. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

dehogy menj oda hozzá és pofozgatod, miket nem irnak... kitudja mit tenne veled ha elborul az agya, nem ismerheted hogy milyen valojában.

Szerintem ne figyelj rá, ne válaszolj és ha valami rosszra készülne ott van a rendőrség, de szerintem csak a szája jár és végre szeretné elérni a célját, de ne add meg neki, maradj a barátoddal.

2010. aug. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!