Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom folyton egyértelmű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom folyton egyértelmű dolgokat magyaráz meg kér tőlem. Hogy "szoktassam le" róla?

Figyelt kérdés

Pl: minden este fogat mosok, erre figyelmeztet hogy menjek fogat mosni. Vagy megyek a boltba, és szól hogy rakjam el a pénztárcámat. Aztán szól hogy kössem be magam a kocsiban.

Tehát ilyen evidens dolgokat magyaráz mostanában, amiket magamtól is tudok, de kezd idegesíteni.

Hogyan adjam tudtára szépen, bántás nélkül hogy jó lenne ezt abbahagynia, és ne nézzen madárnak?! F


2021. márc. 9. 09:47
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
38%
Mióta csinálja?
2021. márc. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Anyukám is ezt csinálja, amikor hazalátogatok, csak ő 55 éves.
2021. márc. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
51%

Kontrollmánia.

Rajtad éli ki.

Vagy átváltasz teljesen papucs üzemmódba, majd felkötöd magad valahová, vagy keresel egy normális barátnőt.

Ha elkezdesz egy ilyennél lázadni, akkor már nem leszel a játéka, elhagyni ugyan nem fog, mert az ilyen kontrollmániások marha nehezen találnak másik bolondot, akit ugráltathatnak.

2021. márc. 9. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
66%
ezt szerintem nem rosszbol teszi, épp azért mondja ezeket mert tudja hogy fontos neked, vagy meg szeretnéd csinálni, csak ilyen töltelék beszed :)
2021. márc. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
73%
4. Csak ha ezt valaki neki csinálná, akkor neki ugyanúgy nem esne jól ez a sok f*@szság.
2021. márc. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Vannak kényszeres emberek. A korral is változunk. Mostanában állandóan elfelejtek dolgokat és meg kell kérdeznem, hogy bezártam-e az ajtót, vagy a másik eltette-e a bármit... Van, hogy reggel bezárok, elindulok és vissza kell mennem pedig tudom, hogy bezártam.. régen ez nem volt. Engem is halálra idegesít. Biztosan van aki nem kérdez, hanem már eleve utasít, hogy tutira ne maradjon ki, irányít, szervez de szerintem nem rosszból.

Kezdd el szekírozni te is. Ha eszik, mondd, hogy RÁGD MEG :D ha iszik akkor NE FELEJTSD EL LENYELNI.

Néha ha túlpörgök a kérdéseimmel a párom úgy figyelmeztet, hogy elkezd utánozni. Beválik.

2021. márc. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg neki , hogy idegesít

.

2021. márc. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Egy nyugodt pillanatodban ültesd le és mondd el neki hogy ne mondja ezeket a dolgokat, mert nem vagy hülye tudod magadtól, és a mindennapjaid normális menetéhez tartoznak. Arra ügyelj, hogy ne akkor állj neki amikor már felidegesített, az csak veszekedéshez vezet. Nem mondom hogy konkrétan kontrollmánia, lehet, hogy tudat alatt ilyen módon fejezi ki a törödését, de nem veszi észre. Hívd fel rá a figyelmét, akkor oda fog figyelni magára, ha nem akkor kontrollmánia.

Kipróbálhatod azt is, hogy te is mondogasd neki finoman ezeket a dolgait amiket csinál magától, meg fog lepödni és szóvá fogja tenni, de szerintem maradj a normális megbeszélésnél, kultúráltabb, és emberibb mint egymást csesztetni.

2021. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
62%

A, Gyereket akar, rajtad gyakorol előtte;

B, Figyelsz alapból magadra, vagy nem? Amúgy jó szándékkal teszi, mert szeret. Ő érzékenyebb lélek, és így figyel rád-, fejezi ki;

C, Örülj neki, hogy valaki rád néz.

2021. márc. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
64%

#2

Akár az enyém.... hasonló korosztály.

Átjárónál "Gyere beljebb, mert az autók..."

"Vedd kisebbre a gázt, mert odaég az étel"

"A gyerekeket ugye jól felöltöztetted, nagyon hideg van"

....


32 vagyok, sok vita volt, de már elengedem ezeket... Ilyen.

2021. márc. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!