Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire hihetőek ezek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihetőek ezek az indokok amiért vissza dobja a találkozót?

Figyelt kérdés

Kb 25 km-re lakunk egymástól, és az a 40 percnyi busz út lenne csak.

Én napközben tanfolyamon vagyok, es gyakran délutánonként bemegyek dolgozni. A barátom munka nélkül van otthon jelenleg, sokat mondja hogy nem csinál semmit, ráér.

Hétvégente találkozunk egyébként, viszont elkezdte neheztelni, hogy jó lenne hét közben is. Mivel nekem munka, iskola, korán fekvés és kelés, sok mindenre nem lennék használhato, amire megint csak neheztelne.

Csináltam helyet neki, félre tettem a teendőket, de így meg már megint nem jó neki.

Az okok:

- nem akar csak pár órát találkozni

- egész hétre esőt mondanak


Úgy érzem hogy lassan semmi sem jó. Elvárások lennének, de mire összehoznám, az sem jó.

Nem akarok gyanakvó lenni (mondjuk már késő), de ez most ilyen burkolt lekoptató szöveg lenne?


L/25


2021. márc. 9. 12:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem csak lusta.
2021. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Az első okot megértem.

A második nevetséges.

2021. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne munkahelye, akkor a főnökének is azt mondaná, hogy hát esik ezért nem megy be dolgozni?! Gondolom, nem órákat kéne az esőben állni.
2021. márc. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Csak addig amíg átszáll a helyijáratra.

Nem tudom... közeleg a hétvége, és nekem egyre inkább nincs kedvem most találkozni (persze én mennék hozzá).

Tegnap este óta pedig nem is jelentkezett még, állítólag családi összejövetel volt, de már azért délután van.

2021. márc. 9. 12:57
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

A második indokot hallva röhögni támadt volna kedvem. Egy kabaréban jól hangzana, na de aki ilyet komolyan gondol! :-))))))))

Az is sokat elmond ám róla, hogy otthon ül és semmit nem csinál, míg te tanulsz + dolgozol.


Szerintem most tedd lapátra és keress helyette egy olyat, aki legalább nem otthon mereszti a fenekét egész nap.

Lehet, hogy ő ugyanolyan nehezen tudna a hét közbeni találkozásokra időt szakítani, mint te, mégis tudnátok találkozni. Mert nem lenne ilyen végtelenül lusta és kényelmes.

2021. márc. 9. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Akkor én sem tudtam hogy most sírjak vagy nevessek ezen... :-)

Volt neki is ugyanilyen időszaka az exével, állítólag erre is futottak rá. Célzásnak érti esetleg, nem tudom, de egyre inkább azt érzem hogy én fogom szétszedni a kapcsolatunkat, vagyis úgy kb ez jön le néha tőle.

2021. márc. 9. 13:05
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak bűn lusta a fenekét megemelni. Gondolom eddig is te járkáltál át?
2021. márc. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

De nem is értem. Ha ennyire ráér, van ideje elmenni hozzád.

Ne is haragudj, de mekkora sz@r kifogásokkal áll elő...

Nem laktok messze egymástól, nyugodt szívvel felemelhetnè a seggét. Szerintem is lusta egyrészt, másrészt pedig nem szeret igazàn. A hiszti az megy, csak erőfeszítést ne kelljen tenni.

Én rettentő boldog lennék, ha akár 1 órát is találkozhatnék a szerelmemmel, de nincs rá most lehetőségem.

Úgyhogy kicsit eligazítanám a barátodat, hogy hol a helye.

2021. márc. 9. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Én mozgok szinte mindig, igen.

Ezért is volt már egy összeonlásom, mert már túl sok a tennivaló azt érzem (iskola, munka, párkapcsolat).

Az elején pedig jött gyakran, 1-2 óráknak is úgy örültünk hogy csak na.

Nem tudom mit csinálhattam félre.

2021. márc. 9. 13:22
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet mondani neki, ha nem emeli meg a fenekét, részedről ennyi. Amúgy ott esetleg hibáztál, hogy az elején már nem fektetted le, hogy 50-50%-ban menjetek egymáshoz.
2021. márc. 9. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!