Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Heti egy találkozó hosszútávon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heti egy találkozó hosszútávon működhet?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, az új párom 25. Sajnos csak hétvégén tdunk találkozni, és akkor sem végig. Amúgy nem vagyunk olyan messze egymástól, 60 km csak. Szerintetek ennek van így jövője?

2021. febr. 21. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
25%
Két hétig biztos
2021. febr. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jajj lemaradt, hogy 2 hónapja vagyunk együtt, szóval még az elején vagyunk
2021. febr. 21. 13:01
 3/6 anonim ***** válasza:
18%
A szerelem mindent legyőz.
2021. febr. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt csináltam 3 évig. Működött. Nem ezért lett vége.
2021. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
70%
szerintem igen, ha mindektto felnek eleg az egyutt toltott ido es nincs belole konfliktus. en pl. soha nem erettem, hogyan lehet minden nap allandoan egymas nyakan logni. a hetkoznapok amugyis gyorsan eltelnek, normalis ember dolgozik napkozben, aztan hazimunka, hobbik, sajat magara forditott ido, esetleg baratok, csalad.. es mar pikkpakk ott a hetvege. nekem eleg lenne, de tudom, h a legtobb ember annyira kapcsolatfuggo es/vagy unja onmagat, h nem eleg nekik.
2021. febr. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Működhet,de mindkettőtöknek akarni kell. Mi van hogy csak 6 hetente talizunk egy hétvégére mégis 2 éve működik.Szeretjük egymást.
2021. febr. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!