Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Öltözködéssel kapcsolatos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Öltözködéssel kapcsolatos probléma van a kapcsolatunkban. Szerintem ilyen problémával még senki sem találkozott rajtam kívül. Lenn kifejtem. Mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
A barátnőm igen slamposan jár, pedig nem veti meg a szép ruhát, a jólöltözött megjelenést. De folyton ENGEM öltöztet. Rendel nekem bőrdzsekit, farmert pulóvert, pólót, mindent, amiben szerinte szexin néznék ki. A régi ruháimat mind kidobta, mondván azok viseletesek voltak. De ezzel nekem semmi, de semmi bajom sincs. Annyi ruhám van már, a barátnőm rendelgetése miatt, mint még sose volt. Még anyám is csodálkozik, hogyhogy "normálisan" öltözök. De mint ahogy az elején mondtam, a barátnőm viszont slampos. Melegítőnadrágozik, férfi pólózik... Ezerszer mondtam neki, hogy fele annyi energiát fektethetne a saját megjelenésébe, mint amit abba, hogy én "szexin nézzek ki". De azt mondja, hogy minden nőies ruha kényelmetlen. És utálja a farmert, utálja a női felsőket, utál ő mindent. Az érdekli csak, hogy én "szexin" öltözzek. Mindig ezt mondja. Szerintem a benne lévő hiányosságot rajtam próbálja kompenzálni. Azt mondja, azt akarja jó pasija legyen, mert olyan jó adottságiam vannak. És ő? Ő meg melegítőnadrág, férfi póló. Abszurd. Pedig, meg kell mondjam, nem rossz nő a barátnőm, és mikor néha felöltözik... Legutóbb egy fekete női ruha + fekete szövetkabátot erőltett fel magára, hát úgy megnézték, hogy ahhoz úgy kellett hozzá szoknom, hogy né, megámulják a csajom. Mert normálisan öltözött fel. Remélem, világosna kifejtettem a problémámat. Engem öltöztet, magát meg hanyagolja. De mondom: az kicsit sem zavar, hogy engem öltöztet, sőt, örülök neki. Az zavar, hogy hipokrita. És hogy lehangoló cuccokban jár.
2021. márc. 9. 19:16
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Közben még eszembe jutottak dolgok. Fehérneműből is olyan undorító, átlátszóra nyúlt bugyikat hord, otthon csak férfi boxert, és melltartót soha, csak amikor kivételesen szép ruhát vesz.
2021. márc. 9. 19:19
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

Nekem csak a probléma fele volt meg. Az egyik barátnőm öltözködése egyre rosszabb lett. Sosem vett fel nőies cuccokat, még egy évfordulós randira sem. Én viszont, simán adtam arra, hogy neki mi tetszik rajtam.

Nálunk ez azzal is járt, hogy más téren is egyre kevésbé volt nőies. Párszor szóltam, aztán én meg is untam az egészet.

2021. márc. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
vegyél neki te is jó cuccokat, a férfi pólóit meg kinyúlt bugyjait dobd ki, kenjél rá sminket is meg parfümözd be. mi tart vissza?
2021. márc. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
93%
Szóval akkor gyakorlatilag mindkettőtöknek az a baja, hogy a másik nem öltözik olyan szexin, mint ahogy szerintetek kéne neki :D Nájsz. A különbség annyi, hogy ő vesz neked ruhákat, ezzel próbálja erőltetni a dolgot.
2021. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél neki szexi ruhákat, aztán adj okot, hogy felvegye.
2021. márc. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Hát, van egy ötletem: Vegyél neki csinos dolgokat és mikor elmegy dolgozni, te fogd meg az összes cuccát, vidd el jó messzire, hogy meg ne találja és dobd be egy kukába! :D
2021. márc. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Most ezek a válaszok bekattintottak valamit a fejemben. Tényleg venni fogok neki cuccokat. Majd ha nem lesz itthon összeállítok egy rendelést. Aztán ha megjött, elbeszélek vele, hogy hordja, vagy én se.
2021. márc. 9. 20:49
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Én isrendelnék neki néhány dolgot, hogy egyészt értse a célzást, másrészt lehet benne valami, amit az egyik válaszoló írt, hogy mindkettőtöknek ugyanaz a baja a másikkal, csak ő tesz is érte, hogy másképp legyen.
2021. márc. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is ezt csinálom nőként, más indíttatásból. Az én barátom nem hajlandó magának ruhát vásárolni, igy én oltoztetem. Én szoktam magamnak vasarolni de ég a pofám elotte hogy en ki vagyok öltözve ő meg régi rossz cuccokba jár.

Igy marad a vásárlás, a bűvészkedés a méretekkel és az online akciók keresése mert anyagilag nekem megterhelő hogy őt is ruháznom szükséges és nem a fast fashion szekcióból.

29/n

2021. márc. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
68%

Dobd ki a ruhait😅

Persze van aki a kenyelmesebb ruhakat reszesiti elonyben de amit a baratnod csinal az igenytelenseg. Parkapcsolatban legalabbis normalisban megtiszteljuk a parunkat egy alapveto igenyesseggel.

2021. márc. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!