Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kibírja ezt a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném hogy szerintünk ki, de hátha más is járt ebben a cipőben és tud tanácsot adni.

Szóval gyógytornász szakon tanulok tovább és ez a képzés a lakóhelyemtől 1 órányira van. Párom utolsó éves szakgimis lesz. Két és fél éve vagyunk együtt.

Szóval én hét közben suliban/koleszban leszek és csak hétvégén tudnánk találkozni. Eddig majdnem minden nap találkoztunk.

Szerintetek nem lesz nagy váltás ez így most? Remélem megtudom azt oldani hogy pénteken ne legyen órám, de ez még nem biztos.

Szóval tudna valaki tanácsot adni hogy oldjuk ezt meg? Kicsit félek, nagyon szeretem és nem akarom elveszíteni. Szerencsére ő is úgy áll hozzá hogy minden rendben lesz, de nem ismerünk másik olyan párt akinek ez ment volna.

Előre is köszi a tanácsokat.



2020. szept. 1. 00:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%

Attól függ, van-e szerelem.

Én másfél évet vártam a vőlegényemre, amikor katona volt.

Volt, hogy hetente volt kimenője, de volt, hogy két hónapig

nem is láttam.

Már három gyerekünk és négy unokánk van.

2020. szept. 1. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerelem az megvan:)
2020. szept. 1. 01:03
 3/14 anonim ***** válasza:
86%
Hét közbenre próbáljatok még egy találkozót besúvasztani. Egy óra nem a világ, én is annyi idő alatt érek be a munkahelyemre.
2020. szept. 1. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
76%
Majd kiderül. Ha nem birja ki akkor amúgy is ment volna a levesbe csak idő kérdése.
2020. szept. 1. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Simán bírható, én évekig csináltam a ti korotokban, 12 évig voltunk együtt. Az 1 órás út meg nem áthidalhatatlan, akár délután át lehet menni a másikhoz, és reggel visszamenni.
2020. szept. 1. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem az 1 oranyi uton fog mulni. Hanem a teged ero sok uj ingeren, kapcsolatokon (igen, fiukkal is), amelyek miatt unalmasnak fogod talalni a gimis kis baratod.
2020. szept. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
De, nagy váltás lesz ez így most. Mi már alapból úgy ismerkedtünk meg párommal, hogy az ország 2 végébe jártunk egyetemre, úgy kezdődött a kapcsolat is, hogy csak hétvégente, iskolai szünetekben és nyáron találkoztunk. 4 év után költöztünk össze, de addig sem volt azért nehézség, hogy jaj nem bírjuk a távolságot.
2020. szept. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Az egy óra az semmi. Simán tudtok hètköznap is találkozni.
2020. szept. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha eddig gyakran találkoztatok hétközben, akkor bizony nehéz lesz hozzászokni, de ha elég eltökéltek vagytok, menni fog. Főleg, ha tudjátok is, mikor ér véget ez az állapot, és az lebeg a szemetek előtt.
2020. szept. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
1 évig kell csak kibírnunk
2020. szept. 1. 17:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!