Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Összetörnéd a saját kezedet,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összetörnéd a saját kezedet, egy kalapáccsal?

Figyelt kérdés

Néztem most egy nőnapi műsor felvételét. A vendégek, 3 nő, mind ugyanazt mantrázta: "Bántalmazó kapcsolatban élő nők...".


De miért is olyan ostobák a nők, hogy kapcsolatba lépnek férfiakkal?

Jó, sok a mentálisan labilis, társfüggő. Soknak kell a lóvé, lakhatás.

De a normálisabbja, miért nem fogja fel, hogy nincs olyan, hogy "ÖRÖKKÉ BOLDOGAN."???

Minek léptek kapcsolatra, a szeretőin kívül?

Miért nincs B-TERV, azaz egy olyan opció, hogy BÁRMIKOR le tudj lépni?

Miért kell egy bántalmazó barommal laknod, mikor szeretőként akár egy tucat pasi is a tenyerén hordozna? Úgy is lenne szex, biztonság, lakhatás, pénz, akár gyerek is, ha azt akarsz.


Szóval ahogy nem vered szét a kezed kalapáccsal, úgy miért nem hagyod ki a "PÁRKAPCSOLATOT"?


Filmajánló: https://www.youtube.com/watch?v=XoMtMeiSyCE



2021. márc. 10. 09:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
29%
Azért mert az ilyen nők lelki nyomorékok, akiknek nulla az önbecsülésük. Talán el sem tudják képzelni, hogy vannak normális férfiak is, vagy ha mégis, azt gondolják, azoknak ők biztosan nem kellenének. A másik ok, hogy egyedül anyagilag nem tudnák eltartani magukat. Vagy ha magukat még igen, a gyerekükről, gyerekeikről nem tudnának gondoskodni, így elveszítenék őket. Szóval nem olyan egyszerű kiszállni.
2021. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
16%

A nőknek többségének kell a kötödés az írányítás meg persze a szex.

Nem szeretnek egyedül lenni szeretnek bújni.

2021. márc. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
93%
Na a napi nőgyűlölő kérdés is megérkezett. 😂😂
2021. márc. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%

Na, a helyzet a következő: egy bántalmazó kapcsolat nem úgy kezdődik, hogy a pasi felpofozza a nőt, az pedig beleszeret. Az elején mindig kedves, ártatlan, aztán jönnek az intő jelek. A bántalmazó fél elszakítja őket a barátoktól, családtól, teljesen kisajátítja. Ha a nő el akarja hagyni, fenyegetőzik mindennel, a nő pedig nem fordulhat senkihez, se barátokhoz, se családhoz. Legrosszabb esetben.

Tudom, hogy az első válaszoló gyűlölködésből írt, de (sajnos) van benne igazság, egy ilyen férfi mellett a nő egy darab sz*rnak fogja érezni magát, mert a pasi ezt érezteti. Ezek az emberek úgy tönkrevágják az önbecslést, hogy talán soha nem jön helyre. Na, ezek miatt ragadnak le a kapcsolatban, és nem látják a kiutat.

2021. márc. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
98%
Nos, egy másik kérdéshez pont leírtam a válaszom, nem másolom be, hacsak nem valakit érdekel, bár tudom, van aki szerint ugyan úgy megérdemeltem a sorsom. Tény, belátom, hogy buta voltam, de sakkban tartott a fenyegetőzéseivel, hogy megöli magát is meg engem is, kést szorított hozzám többször is, stb, nem olyan egyszerű ám ez, de hát végül is nekem a qrva anyámat, nem is annak, aki a sz.rt is kiverte belőlem.
2021. márc. 10. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

4.-re.


De épp ez az! Minek megy bele a nő? Miért olyan ostoba, hogy elhiszi azt, hogy majd pont az övé nem ilyen lesz?

És miért nem jobb neki a szeretői szerepkör, szabadon élve?

Csak a nő hibája akkor, nem?

2021. márc. 10. 10:32
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Mert ezt nem tudja előre senki? Most írtam le. Vagy szerinted akkor elővigyázatosságból senki ne jöjjön össze senkivel, mert majd úgyis ilyen pasija lesz? :D
2021. márc. 10. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
90%
Hagyjátok, ez a szerető mániás kérdező. Ő csak azért ír ki kérdéseket, hogy elmondhassa szerinte mennyivel jobb szeretőnek lenni,mint párkapcsolatban.
2021. márc. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
96%
Innentől már én is elengedem :D gondolom neki is magyarázhatnánk bármit, meg lenne győződve, hogy neki van igaza
2021. márc. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%
Annyira szánalmas, hogy ilyen kérdéseked kell kiírkálnod ahhoz, hogy valakinek érezd magad. Te csak egy ócska kis ürítőlyuk vagy, szóval normális témákhoz nem osztottak neked lapot :)
2021. márc. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!