Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék megváltozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megváltozni? segíteni tudtok?

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek,érzem,hogy túl sokat várok vagy szeretnék a páromtól.Túl görcsösen ragaszkodok hozzá, hogyan kezeljem ezt? Idegesít ha nem mond el valamit szinte azonnal, pl ki hívta és mit mondott...nagyon nehéz ez nekem,habár érzem,hogy változtatni kellene de egy előbbi csalódás és önbizalom hiány miatt nem megy...pedig nagyon szeretném. Nem jár el sehova, ragaszkodik hozzám, de igazából sajnos alkoholista ( aki napi szinten iszik alkoholt) de dolgozik és normális életet él. Én pedig igénylem hogy foglalkozzon velem,de nem tud feloldódni és így nem tud velem foglalkozni ahogy én szeretném,és én pedig agyalok és agyalok....:(
2021. márc. 10. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Alkoholista, de normális életet él? Mi? :D
2021. márc. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Alkoholista,igen. Ha erre azt mondják: dolgozik napi 8 órát, ital nélkül nyilván. Itthon megissza a napi adagját,5-6 sör. Ha ez alkoholzmus...normális a gyerekhez és velem is. Kicsit visszahúzódó.
2021. márc. 10. 16:53
 3/6 Hellmano ***** válasza:
95%
Napi 5-6 sör már szerintem túl megy az egészséges határon azt én már masszív alkohol függőnek nevezném, aki nem tud nélküle létezni. Tudom nem ez volt a kérdésed, de itt a férjednek is változna kellene, ha még normális család akartok lenni, mert innen csak lejjebb tud csúszni egy alkoholfüggő. Szerintem inkább ezt oldjátok meg először és utána a te kisebb bajodat közösen mindkettőt .
2021. márc. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Válasszuk 2. Te leírtad önbizalom hiányod van.....azt kell helyre tenni.

Alkoholista igen. Azért mentegted mert elhiszed neked ennyi jár. 3as válaszolóval vitáznék. Előbb önbizalmát tegye helyre,rájön akkor hogy a párja életvitele nem normális

2021. márc. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Lehet normális attól még valaki 4-5-6 sör után is :)
2021. márc. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem tudok úgy elképzelni egy tartalmas kapcsolatot, hogy munkából hazatérve csak az ivással foglalkozik valaki, utána meg bealszik. :/
2021. márc. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!