Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazza a gyermekünk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazza a gyermekünk, de nem tudom megvédeni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs a nevemen a gyerek. Nincs saját lakásom.

Nincs rendes állásom.

Most érettségizek.

Ha már nagyons tresszes, és a gyerek túl vadul játszik, nem tudja jól lereagálni, mint én. Elkezdi megragadni a kezét és eltólni magától.

Azt tervezem, hogy öröklök egy lakást, szerzek egy nem borzalmas állást, és pár év múlva ha már nagyobb lesz a gyerek és hozzám nő, szakítok és külön költözök, veszek telefont a gyereknek meg mobilnetet, és jöhet hozzám naoközben. Node addig mit csináljak? Most is támasztottam a gyereket, hogy ne hogy nagyot essen hátra. Most két éves a gyerekünk.



2021. márc. 10. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%

Családod ?Rokonok akik segítenek ?Bölcsőde,munka ,albérlet ?Anyaotthon ?

Gondolom más téren is ilyen . Veled is . Vidd el a gyerekeket. Akár anyaotthonba.

2021. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
58%
Rendőrség.
2021. márc. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%
Ha valóban bántalmazza, akkor gyámügy. Ez nem játék, attól, hogy nincs most állásod/érettségid, a gyerek most sérül. Mindenképp szólni kell a védőnőnek/illetékeseknek. Nekem is 2 éves a kisebb gyermekem, dobál szét mindent, kiöntözgeti az ivólevét, hisztizve vágja le magát a földhöz, de soha nem tudnám bántani.
2021. márc. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Hogy vigyem anyaothonba? Nincs a nevemen a gyerek. Ő az egyedüli szülője hivatalosan.
2021. márc. 10. 18:15
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ti hány évesek vagytok, mi az, hogy tiéd a gyerek, de nincs a neveden? Ha együtt éltek, szólj neki, ha durva vele, ha hazaérsz foglalkozz a gyerekkel, örökölni a megfogalmazásod alapján kb. 50 év múlva fogsz, az késő lesz javítani a helyzeten.
2021. márc. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%

Az apja vagy, vagy az anyja?

A pároddal amúgy milyen a kapcsolatotok? Ki foglalkozik nagyrészt a gyerekkel? Agresszióból fakad az, hogy ellöki, vagy a tehetetlenségéből, mert egyszerűen nem jut eszébe már más megoldás? Te meg tudnád neki mutatni, hogy hogyan lehet jól kezelni a gyereket ilyen helyzetben? Hallgatna rád?


Az egy dolog, hogy ilyen terveid vannak a jövőre nézve, de ez nem megoldás a mostani problémára. Sarkítottan kifejezve addigra már mindegy lesz, annyit sérültök mindannyian, hogy tök más lesz az elképzelésed pár év múlva, ha most nem teszel semmit, csak megy minden így tovább.

2021. márc. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom, a kérdező az apa, mert azt írja "nincs a nevén" a gyerek. És mivel a kérdező most érettségizik, gyanítom, nem lehet túl idős. Meg leszek kövezve, de sajnos ez van ha gyerekek gyereket csinálnak.
2021. márc. 10. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
82%
Atyavilág.ilyet olvasni sem akartam
2021. márc. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Napi kamu.
2021. márc. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
17%
Magyarbol is fogsz erettsegizni? Bantalmazza a gyermekunk-ez magyarul azt jelenti,hogy a 2 eves gyermek bantalmazza az apjat/anyjat. Esetleg arra gondoltal, hogy bantalmazza a gyermekunket?Tudom,tudom..nyelvtan naci vagyok.
2021. márc. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!