Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bántalmazza a gyermekünk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bántalmazza a gyermekünk, de nem tudom megvédeni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nincs a nevemen a gyerek. Nincs saját lakásom.

Nincs rendes állásom.

Most érettségizek.

Ha már nagyons tresszes, és a gyerek túl vadul játszik, nem tudja jól lereagálni, mint én. Elkezdi megragadni a kezét és eltólni magától.

Azt tervezem, hogy öröklök egy lakást, szerzek egy nem borzalmas állást, és pár év múlva ha már nagyobb lesz a gyerek és hozzám nő, szakítok és külön költözök, veszek telefont a gyereknek meg mobilnetet, és jöhet hozzám naoközben. Node addig mit csináljak? Most is támasztottam a gyereket, hogy ne hogy nagyot essen hátra. Most két éves a gyerekünk.



2021. márc. 10. 18:06
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
96%
Ha nincs a neveden, akkor te az apa vagy? Nem tudod egy nőtől megvédeni a gyereket? Még az se világos számomra, hogy együtt éltek-e? Mi történik, ha szóba hozod, hogy ne bántsa? Téged is megver?
2021. márc. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azt mondja meg kell tanulnia, hogy amit csinál az rossz.
2021. márc. 11. 10:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!