Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetek ha tudomásom van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetek ha tudomásom van hogy arról az egyik ismerősömet bántalmazza a barátja?

Figyelt kérdés
Hová fordulhatnék ezzel? Kulön költöztek már körülbelül 2-3 hónapja. Egyre többször panaszkodott hogy rossz a viszonyuk h ingerült a párja. Többször is rákérdeztem nem e bántotta,tagadta. Tegnap viszont sírva keresett fel. Ma tanúja voltam ahogyan tőlem erőszakkal kirángatja elviszi majd azt mondja neki h nem jöhet hozzám sem többé. Van egy kisfia is a lánynak,nem a jelenlegi párjától. Ő sajnos szemtanuja mindennek. A lány szülei nem segítenek neki az apja olyan kijelentést tett,amikor haza szeretett volna költözni hogy a kisfiú hazamehet mehet ő nem. Az anyja és húgai (mind ketten nagykorúak) szeme láttára ütötte meg a lányt de mit sem tettek mintha semmi sem történt volna.. Folyton mondom neki h ez nem normális sőt.. Fogalmam sincs hogyan segíthetném ki ebből a helyzetből.. :(
2017. júl. 4. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
57%

Feljelentheted a hapsit. Tanu vagy te a csaj és a gyerek. Vagy eltöröd a hapsi kezét a következő alkalommal.

30/f

2017. júl. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Rendőrség nyilván csak dísznek létezik. Egyszerű tavoltartasi végzés és Viszlát.
2017. júl. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Csatlakozom a többiekhez, jelentsd fel. A családon belüli erőszak nem magánügy hanem bűncselekmény.


24/F

2017. júl. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Magam is nő vagyok,sajnos nem tudom eltörni a kezét pedig szivesen megtenném,noha ha engem bántana én nem hagynám magam..
2017. júl. 4. 15:17
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
ő választotta ezt a normális férfit mégsem hagyja el. ne csinálj semmit mert neki ez kell.
2017. júl. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13%

Ne magyarázz kérdező. A nők, ha fizikai erőszakot alkalmaznak egy férfival szemben azt ritkán teszik eszköz nélkül. El tudod törni bárki kezét, ha akarod. Ezzel nem azt, mondom, hogy mindenképp törj kezeket, csak mesélem, hogy képes vagy rá. :D

30/f

2017. júl. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%
5ös, Te mekkora egy suttyó paraszt vagy! Ha felfogod a borsónyi agyaddal, akkor nézz egy kicsit utána, hogy nem olyan egyszerű kilépni egy bántalmazó kapcsolatból. Ráadásul ez a nő meg is próbálta! Nem ez kell neki, csak még nem tudott megszabadulni a pasitól. Amúgy rendőrség, NANE, PATENT, gyermekjóléti szolgálat, családsegítő központ, esetleg védőnő. Ezek jutnak eszembe, ahol segíthetnek.
2017. júl. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. júl. 5. 06:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!