Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nemdohányzók, hol engeditek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemdohányzók, hol engeditek a párotok dohányozni otthon?

Figyelt kérdés
Gyűlölöm a cigiszagot, a lakásban nem engedtem neki, csak az erkélyen. Pár hete rászokott az Iqos-ra,ez talán valamivel elviselhetőbb, mint a rendes cigi, de az igazi az lenne, ha végre teljesen leszokna.

2021. márc. 11. 11:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Az én lakásomban nő csak egy dolgot szívhat.
2021. márc. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megismerkedtünk mindketten dohányoztunk, de akkor is csak az erkélyen, az én kérésemre. Aztán én leszoktam, ő szívta tovább az erkélyen, aztán egy idő után (magától, cseszegetés nélkül) leszokott ő is.
2021. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki az, aki ha van erkély nem ott dohányozna, hanem akárhol csak úgy random a lakásban? Ilyen ember tényleg létezik?
2021. márc. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#1

Nem gondolom, hogy a nemeknek bármi jelentősége lenne ebben a kérdésben. Egyébként én vagyok a nő.

#3

Sokszor nem akaródzik neki kimenni, főleg télen, vagy amikor kint hideg van.

2021. márc. 11. 12:04
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Nem bírom a bagószagot, össze se jönnék olyannal, aki bagózik.
2021. márc. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Gyűlölöd a cigiszagot, mégis olyan párt választottál, aki dohányzik. Lakáson belül megkérném ne dohányozzon, nem hiányzik, hogy szívjam utána.
2021. márc. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
iqos büdösebb mint a rendes cigi, kb olyan macska kaki szagot áraszt..
2021. márc. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a párom sem a szagát nem bírja,sem a füstöt,igy a lakásban sehol nem gyújtok rá. Ha már vagyok olyan h.lye, hogy cigizek, akkor inkább lemegyek a ház elé.
2021. márc. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Össze se jövök vele, ha nem bírom azt a szagot. Mert azt nem csak akkor árasztja, ha éppen dohányzik...
2021. márc. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is utálom a cigiszagot. Párom régen dohányzott, de ő is csak kint. Mondjuk az is igaz, hogy kertes házban könnyebb megoldani.
2021. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!