Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én este 9-re érek haza, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én este 9-re érek haza, a barátom pedig egész nap otthon tud lenni, mi a megoldás?

Figyelt kérdés

25 évesek vagyunk, 4 éve vagyunk együtt, fél éve lakunk együtt. Én a pénzügy mester diplomámmal egy nagy cégnél dolgozok reggel 9-től 7-ig, az iroda messze van tőlem, úgyhogy 9 fele érek haza. A barátom a vállalkozásukat csinálja, illetve a hobbijával is keres pénzt, nem kell személyesen jelen lennie. Napközben néha átmegy az egyik haverja, régebben elment valahova ebédelni, kocsikázik. Nekem nincs időm semmire, egész héten rohanok, hétvégén meg főzök. Ő több milliót keres havonta, de én ugyanúgy fizetem mindennek a felét a 200-230ezres fizetésemből.

Úgy érzem két külön életstílust élünk, ami nem találkozik. Mintha én lennék a kenyérkereső, futok a megélhetésem után, pedig a vállalkozásában több irodista lány is van akik 300-at keresnek.

Ti mit tennétek a helyemben?

25L



2021. jan. 27. 08:57
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem ez nem más mint irigység, mondván neki bejött az élet te meg gürizel fele annyi pénzért se.

Fogadd el a helyzetet, vagy lépj le. Jobb megoldás nincs. Esetleg keress új munkát vagy csinálj te is vállalkozást.

2021. jan. 27. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
91%

"Mintha én lennék a kenyérkereső"


Ezt nem biztos, hogy értem. Tekintve, hogy a párodnak a bevétele sokszorosa a tiedének.

A munkát és a magánéletet egy sima kis kapcsolatban nem jó keverni, tehát nem csodálom, hogy nem ajánlott neked munkát a vállalkozásában.


Dolgoznod azt nyilván kell és érdemes is, viszont a pénzével lehetne nagyvonalúbb irányodban. Ha neked ez fontos egy kapcsolatban, akkor keress magadnak egy nagylelkű, gondoskodó férfit.

2021. jan. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
95%

Először is más pénzügyi modellt vezetnék be. Nálunk másfélszeres különbség sincs a fizetések között, mégis jövedelemarányosan szállunk be a közös kiadásokba. Sokkal tisztább és egyértelműbb. Aki többet keres, többet rak a közösbe. Ilyen nagy különbségnél pedig evidens lenne. Illetve le kell ülni megbeszélni, hogy sokkal inkább kivehetné a részét a házimunkából, ha már neki több ideje van. Az, hogy te napi estig bent vagy a munkahelyeden, nem az ő hibája, nyilván te döntöttél így, vannak bőven olyan pénzügy mesterrel megcélozható munkakörök, ahol du 4-ig tart a munkaidő, és lenne több időd magadra is.

Ha meg nem sikerül közös nevezőre jutni, akkor lapát. Ha csak nem üt be valami, akkor ez nem fog javulni, csak romlani.

2021. jan. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
Egyszeruen rosszul esik, hogy én reggel ülök a buszon, o meg elmegy ebédelni kocsival stb, hétvégére én vásárolok be pénteken, cipelem a szatyrokat a hidegben. Tudna jobb munkát szerezni nekem, de nem segít. Így hogy akar velem családot 5-év múlva?
2021. jan. 27. 09:07
 5/37 anonim ***** válasza:
97%
Milyen hely az, ahol te mesterdiplomával 200ezret keresel, főleg heti 50 órában? Nem jöttél még rá, hogy k..vára munkahelyet kellene váltanod?
2021. jan. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:
Nem maradhatok fizetés nélkül 1 hónapig se, mert nem tudom fizetni a részemet a rezsibol stb. A jobb poziciokra nem noket szánnak. Próbálok minden erommel kitalálni valamit, mert csak magamra számíthatok.
2021. jan. 27. 09:10
 7/37 anonim ***** válasza:
86%

4 Jobb munkát szerezni magadnak kell, ha ezt szeretnéd.

Úgy tűnik a párod nem akar anyagilag támogatni téged. Tehát vagy keresel mást, aki kb annyit keres, mint te(szintén nem fog támogatni anyagilag), vagy ha szerencséd van találsz egy jómódú férfit, aki gondoskodik rólad.

2021. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:
Az egyetemen jo voltam neki, mert segitettem amiben tudtam, minden hetvegen nalunk volt tobb fogasos etkezes, es ez lett az osszekoltozesbol. Most nem tamogat lelkileg se.
2021. jan. 27. 09:13
 9/37 anonim ***** válasza:
98%
8 Költözz el tőle és szakíts.
2021. jan. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
17%
mekkora kamu Te jó ég :O
2021. jan. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!