Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Önzőség tőlem ha azt kérem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség tőlem ha azt kérem a páromtól hogy ezen a hétvégén ne látogasson meg? (Távkapcsolat, összevesztünk, nincs kedvem vitatkozni, majd jövő héten rendbeteszem ha kipihentem)

Figyelt kérdés

Minden hétvégén találkozunk egyébként menetrendszerűen, de most összevesztünk, és most elfáradtam ebbe az egész heti probléma-boncolgatásba, csak arra vágyom hogy nyomorogjak egész hétvégén a tv előtt. Szeretem, sosem akarnék mást. De csúnyákat mondtunk, nagyon és hiába veszekedtünk nem oldódott meg a probléma. Meg akarom oldani, de most egy kicsit belefásultam a hétbe. Amúgyis van egy csomó munkám, amit meg kell csinálnom a napokban.

Sosem volt még ilyen, nem is nagyon veszekszünk, pláne nem vágunk ronda dolgokat egymáshoz. Szóval, gáz ha kérek egy kis hétvégét magamnak?



2021. márc. 11. 13:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

És nem is kell munkára vagy bármi mást hivatkoznod.

Őszintén,

"Nekem ez most érzelmileg sok volt, idő kell hogy lenyugodjak, és jól tudjam kezelni, mert most nem tudnám."


Vagy hasonló. Önzőség az lenne. Ha a párod ezt nem venné figyelembe.

Nyugi, mindenkinek van ilyenje, vállad fel és állj ki érte. Ez az egészséges.

Különben csak megoldhatatlanná halmozódik

2021. márc. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Tudod ha távkapcsolatban életek és heti 2-3xor találkozgatok ami nagyon rövid idő töltés egy kapcsolatban , akkor ezt nem erőltetném. Ha együtt lennétek minden nap ,ott cirkusz lenne mindig. Fel kellene ismerned ennek így nincs jövője.
2021. márc. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem, ha végre összejönne a költözés, akkor jobb lenne a helyzet. Valószínűleg az is adja az alapfeszkót, hogy mindent próbálunk belegyömöszölni egy hétvégébe. Veszekedéseket, szexet, nagy beszélgetéseket...és nehezen férnek el 2-3 napba.
2021. márc. 11. 13:50
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Rosszul látod kérdező, nem fértek meg egymás mellett még sok is nektek ez az idő. Tudod ez olyan mikor valakinek nem igazi a kapcsolata aztán gondolja ha összeházasodnak majd gyereket csinálnak akkor jobb lesz, nem lesz jobb sajnos .
2021. márc. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem állandó veszekedésről van szó, írtam is hogy gyakorlatilag soha nem veszekszünk.Valószínűleg más kiröhögne hogy ennyit patáliázok rajta, mikor mások mennyit veszekednek. Korábbi kapcsolataimban milliószor több volt az összezördülés, ott nem is volt ekkora gond. De a semmihez képest most fura, hogy mégis háború van a Paradicsomban. Meglepődtem, na.
2021. márc. 11. 14:00
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem az, érthető, egyetértek.
2021. márc. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
71%

Egyetértek az egyik előzővel, így egymás agyára fogtok menni hamar.

A veszekedés máris nem hangzik biztatóan, de a probléma szőnyeg alá söprése és a másik kerülése elég egyértelmű szerintem....

2021. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!