Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan akadtam ki vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés

Barátommal 2,5 éve vagyunk együtt. Mondta, hogy a jövőre nézve lehet lesz olyan lehetősége, hogy kimenjen Ázsia valamelyik területére fél év vagy 1 évre is nyelvet tanulni a sikeresebb jövő érdekében.

Őszintén én kiakadtam, nagyon mérges voltam mert úgy tűnt rám nem is gondol és nem akar velem lenni..... viszont Ő nem értette miért akadok ki ennyire, szerintem mind a ketten kibírnánk és nem lenne ebből semmi gond.

Szerintetek túl reagáltam? :(

23L



2017. aug. 27. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
En nem akadnek ki ezen. Felesleges hisztizni, nyilvanvaloan nem gondolja veled komolyan, ezen a hiszti sem valtoztat.
2017. aug. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ebből miért következteted le ezt? Velem tervezi a jövőjét, de a karrier is fontos neki.
2017. aug. 27. 11:33
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ezt nagyon túlreagáltad. Az a max. egy év olyan hosszú idő? Szerintem nem. Gondolj bele, hány évig (esetleg évtizedig) volt sok ember távol a párjától pl. a második vh. idején. (Ráadásul a párod csak külföldre menne, nem a frontra meghalni.)
2017. aug. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Sajat tapasztalat, csak abban a kapcsolatban en voltam, aki elutazott. Persze en is hitegettem magamat, hogy attol meg minden oke, majd visszajovok, csak ez is fontos, csak szeretnek ujat latni, tanulni stb. De az igazsag az volt, hogy melyen mar egyaltalan nem erdekelt az akkori parom, azert tudtam egyaltalan ilyeneket izgalommal tervezgetni. Roviddel az elutazasom elott szakitottunk. Azota uj parom van evek ota, de vele soha nem tudnek ilyet tenni, mert vele tenylegesen tervezek, es abba nem fer bele, hogy egy evre itt hagyom ot, mert vele egyutt akarok uj dolgokat tapasztalni pl.
2017. aug. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem sem tervez veled komolyan. Ha így lenne rendesen meg lett volna ez beszélve vagy legalábbis bővebben tájékoztatott volna ezekről a terveiről.
2017. aug. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Én nem akadnék ki ezen. Sokat tanulna az útból,karrier szempontjából is fontos állomás lehet neki, szóval én biztos, hogy nem tartanám vissza. Ha véletlenül x év után szakítanánk,akkor nem akarok én a hibás lenni azért,mert ő lemonodtt egy ilyen jólehetőségről miattam.

Ha szeret,akkor úgyis velem marad,ha nem,akkor meg ennyit ért a kapcsolat. Persze azért tisztázzátok előtte,hogy mégis hogy gondolja a kapcsolatotokat,érdemes-e várnod rá,vagy véget akar vetni annak is.

2017. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Senkitől nem szabad elvenni az álmait, a lehetőségeit. Mi már jóval 30 fölött voltunk, mikor a férjemnek munkalehetősége adódott Kanadában, ahová nagyon vágyott. Itthon jól éltünk, volt hitelmentes házunk, nekem jó munkám, gyereknek iskolai sikerei. De nem akartam, hogy a férjem mindig bánja, hogy kihagyta ezt a lehetőséget. Elfogadta a munkát és kiment. 4 hónapja volt kint, mire érezte, hogy minden jó, bejött a munka, az ország. Akkor én mindent felszámoltam, eladtam a házat, autót, felmondtam a munkahelyemen és utána költöztünk. Soha nem bántuk me, mi is szeretjük és a férjem boldog.
2017. aug. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igaza van, hogy kimegy, én sem hagynék ki egy ilyen lehetőséget.


Ha nem tetszik, szakíts, de ne hisztizz feleslegesen :)

2017. aug. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!