Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mire számíthatok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mire számíthatok, miután a férfi ezt mondta?

Figyelt kérdés

1 éves kapcsolat, de nehezen indult, mert ő nagyon zárkózott, magának való férfi. Nem voltak hosszabb kapcsolatai, nem is akart. Csodálkoztam is eddig, hogy még mindig velem van. Minden meghátrálása után közelebb lépett, pl meg akarta ismerni a családom, felvállalta a kapcsolatot stb. Többször is hullámzott. Voltak meghátrálásai, ami után mindig pozitívan változott. Egy ideje már teljesen átadta magát a kapcsolatnak, szerelmesnek és boldognak éreztem. Azt is mondta egy mondatba úgy mellékesen bele fűzve, hogy legyek a felesége. Olyan volt vele, mint ha mézesheteinket töltenénk, ami a zárkózottsága után hihetetlen volt nekem. Folyton együtt voltunk az elmúlt hetekben, ami nekem néha sok volt kicsit, nem igazán tudtam az egyéb dolgaimmal foglalkozni, de nem akartam megbántani. Egyik nap összeszólalkoztunk, és ő megint visszahúzódott. Felkerestem, hogy beszéljünk. Azt mondta, gondolkodik a szakításon, mert neki jobb egyedül, de döntsem el én, hogy mi legyen. Próbáltam tisztázni, de zavaros nekem. Azt is mondta, egy ideig nem keres, de én keressem őt, amikor akarom, meg menjek oda hozzá.

Nekem ez tele van ellentmondással.

Sok voltam neki? Tudom még menteni a dolgot? Mit tudok tenni, ill mit ne tegyek, amivel tovább rontom a dolgot?


2021. márc. 12. 08:48
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Az önbizalomhiány látszik rajta, és eléggé szorongó típus, csak nagyon igyekszik leplezni.
2021. márc. 12. 18:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!