Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a barátság kinyírhatja a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a barátság kinyírhatja a párkapcsolatomat?

Figyelt kérdés

Röviden két éves kapcsolatról van szó, amiben eddig semmi félrelépés, még félrenézés sem volt köztünk.

Úgy két hónapja képbe került egy munkahelyi átszervezés miatt egy új, ráadásul szingli kolléga nő, akivel elég jó kapcsolatot alakítottam ki, közben kiderült, hogy őt áthelyezik újra, így mivel nem akartam elveszteni a barátságát, javasoltam, hogy találkozzunk mint barátok néha-néha. Ezt vázoltam barátnőmnek, és nem volt boldog, hogy finom legyek, sajnos elég féltékeny fajta.

Emiatt úgy jegeltem a dolgot előtte, és így titokban hoztam össze a találkozást, az első, aztán a másodikat és a többit!

De és ez egy nagyon lényeges elem, ezek ténylegesen baráti találkozások, tehát ilyen közös kirándulás, vásárlás stb. Meg is beszéltük, hogy ő nem akar tőlem semmit, és én sem tőle. Csak az a baj, hogy közben egymás társaságát igencsak élvezzük, miközben kinézetre egyikünk sem jön be a másiknak. A baj főleg az, hogy ezeket a találkákat jobbára titokban tartom, hogy barátnőmmel ne legyen gond a féltékenysége miatt. Ergo úgy érzem, hogy lelkileg megcsalom, de bevallom sem őt mint barátnőt, sem az új barátomat sem akarom elveszteni, akivel tényleg nem akarunk semmit egymástól kapcsolati szempontból.

De valósággal rettegek, hogy a barátságunk szorossága ha kiderül, gyakorlatilag minden héten találkozunk legalább egyszer, szóval ha ez így kiderül, az akkor kinyírja ezt a párkapcsolatot a féltékenység miatt.

Sajnos barátnőm nem nagy híve a férfi-nő barátságnak, ezt tudom róla. De egy barátság miatt meg nem akarom elveszteni.

mielőtt kérditek a lány akivel barátkozom eléggé kétségbe van esve szintén, ő folyton bíztat, hogy valljam be, hogy mi így összejárunk, meg ő meg akarja ismerni a barátnőmet is, szóval ő tényleg nem akar tőlem semmit, és neki is kínos, még mondja is, hogy attól fél, hogy miatta megyünk szét majd.



2021. márc. 13. 18:41
1 2 3
 1/25 Noren1989 ***** válasza:
91%
Szerintem màr tönkretette...
2021. márc. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
95%
KI! Méghozzá nagyon hamar! Vagy szakítsátok meg vagy lazítsátok el, vagy valljatok be mindent, mert ha kiderül az egész nincs az az Isten, hogy a barátnőd el fogja hinni, hogy ez tényleg csak barátság.
2021. márc. 13. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Ha elmondod neki, hogy eddig titokban talalkozgattal a koleganovel ugyse fogja elhinni, hogy csak ezt vagy azt csinaltatok, plane ha feltekeny ahogy te is irtad.

Ha nem mondod el neki es valahogy o jon ra, megnagyobb sz.r leszel a szemeben ugyanazert, ha elmondanad.

Ez ilyen pad helyzet, szerintem elcseszted ezzel a titkolozzas, mindenkepp tul fogja gondolni.

2021. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vagyok a barátnőd de ezt a szar szöveget még én sem veszem be.
2021. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
A csajnak van kapcsolata? Lehet, hogy a barátnőd is benne lenne, hogy négyesben találkozzatok. Moziba menni, grillezni, kirándulni. Jobb, mint a titkos találkozók. Ha lebuktok, nem fogod tudni kimagyarázni.
2021. márc. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

4-es! Az a baj, hogy ez igaz.


5-ös! Írtam, hogy ő most szingli sajnos, igen sokat segítene, ha volna neki párja, mondtam is neki, hogy be kéne pasiznia, így viccesen.

2021. márc. 13. 18:51
 7/25 A kérdező kommentje:
2-es! Nem mondod! Pont ezért írtam ki ezt a kérdést, de mi még akkor tisztáztuk a dolgot, mikor még kollégák voltunk, hogy megmaradunk ezen a közeli barátok szintjén.
2021. márc. 13. 18:52
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lehető legrosszabbat tetted. Nyíltan, egyenesen kellett volna elmondanod, hogy "bocsánat szivem, tudom, hogy féltékeny vagy, de nekem is van egyéniségem, és melletted egy barátra is szükségem van, ne értsd félre, ha szeretnéd találkozok vele nálunk, úgy, hogy te is otthon vagy, hogy tudd, semmi sincs köztünk". Nem titokban programokat szervezni...
2021. márc. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
80%
Rohadt gyerekes vagy. Elvileg szereted a barátnőd de egy rövid ismertseget előrébb helyezel mint őt. Tudod mit kellett volna tenned? "új barátot szerezhetek még százat, a szerelmem viszont ez az egy lány, hagyom a fenébe a másikat". Te viszont telibeszartad a barátnőd érzéseit. Egy másik lány miatt.
2021. márc. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
77%

Tudod, amikor a barátnőd tudta nélkül, szemébe hazudva másik nővel találkozol, mert élvezed a társaságát, már megette a fene a kapcsolatot...

Már ott elrontottad, hogy így összemelegedtél a csajjal, de az, hogy felajánlottad neki a személyes találkozókat, egyszerűen botrányos.


Most két dolgot tehetsz:

1. szakítasz és megpróbálod az új csajjal

2. megszakítod vele az összes kontaktot, törlöd a képeket, üzeneteket és letiltod minden platformon, továbbá megkéred, hogy ő is tiltson le téged arra az esetre, ha megingana az elhatározásod


Lehet férfi és nő között barátság, de itt nem erről van szó! Amikor a párodnak hazutsz másik érdekében, akkor ez már nem barátság. Ez mutatja, hogy többre értékeled az új nőt.

2021. márc. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!