Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy én nem akarok párkapcsolatot a "barátság extákból"?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel fél éve tart közöttünk ez a kapcsolat, előtte is nagyon jóban voltunk (tavasszal 3 hetet voltam vele Amerikában, a nyarat is együtt töltöttük). Nekem szinte csak ő van, aki olyan barát, akiben tényleg megbízok... Viszont párként nem tudnám elképzelni, több okból is.


Viszont felhozta már háromszor is, hogy mi lenne, ha több lenne közöttünk. Nem akarom elveszíteni.

Nekem ő volt az első mindenben a csóktól elkezdve és ragaszkodom hozzá, meg minden, de egy párkapcsolat nem működne.


17/L


2014. szept. 23. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Csak szimplán ne menj vele ágyon kívül ...
2014. szept. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
bemeséled magadnak, hogy nem menne
2014. szept. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
amcsiba járkálsz vele? tuti össze jönnék vele :)
2014. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Még is mi több van ennél?
2014. szept. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem csak bemesélem, tényleg nem működne...

Először úgy találkoztunk, hogy épp az akkori legjobb barátnőmmel volt együtt és úgy kezdett el flörtölni velem, már az első találkozásunkkor (1 éve).

Aztán ahogy telt az idő, nagyon jóban lettem vele, a barátnőm pedig eltűnt az életünkből, mert megtudta, hogy megcsalta velem egyszer. Már ez is épp elég lenne, de aztán ott vannak azok a dolgok, amiket a múltban tett.

Szinte az egyetlen közös bennünk, hogy mindkettőnk egy érzelmi roncs, egyikünknek sincsenek normális kapcsolatai (neki azért, mert mindenkivel nagyképű, arrogáns és szinte az összes "legjobb barátja" barátnőjével lefeküdt, de azért népszerű, meg lesik minden mozdulatát, nekem pedig azért, mert elég érdekes dolgokat terjesztettek rólam páran és alapból nem bírom az embereket).


Jó ez így nekünk, elvagyunk a másikkal, de mégsem érezzük azt, hogy megfulladunk a kapcsolatban.

2014. szept. 23. 21:10
 6/6 jolikaa93 válasza:

Szerintem az hogy mit tett az előző párkapcsolatában meg akkor amikor szingli volt stb.. az nem függ össze azzal hogy milyen lenne veled. A másik hogy ezek alapján a tiétek egy őszinte kapcsolat ami nagyon jó egy párkapcsolathoz, és összeilletek.. csak a félelem áll közétek.. és így is gyakorlatilag olyanok vagytok mint egy pár. csak annyi hogy fel kell vállalnotok hogy "igen mi egy pár vagyunk".


Ha meg nem akarsz vele kapcsolatot, szerintem hagyj fel az extrákkal mert az úgy nem megy (valamelyik fél többet akar).És ha akarsz majd mással egy kapcsolatot akkor mi lesz? összetöröd? vagy esetleg fordítva? Ez így se fog működni sokáig.

Meg én amúgy is annak az elvnek vagyok a híve, hogy nekem a nemi élethez érzelem is kell... és ezért nem tudom se elfogadni, se "elkövetni" az ilyen kapcsolatokat. úgyhogy azért ne erre a válaszra alapozz..


De nyugodtan mond el neki, hogy mit érzel hisz ha eddig őszinte kapcsolat volt akkor most hülyeség lenne az őszinteségen változtatni mert feltett egy számodra kínos kérdést. És ne csodálkozz ha nem a legnagyobb mosollyal reagál és erősítsd benne, hogy azért szereted és nem akarod elveszíteni, és hogy csak félsz hogy tönkre tenné az egész kapcsolatotokat egy "párkapcsolat". :)

2014. szept. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!