Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai kor párkeresés szempontj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai kor párkeresés szempontjából miért inkább a nőknek kedvez, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Más szavakkal: miért van, hogy minden csajnak volt már/van barátja, ezzel szemben csomó fiő panaszkodik, hogy nincs csaja?
2010. aug. 18. 23:10
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
94%

Hogy hol élek? Hát a földön! :D Ahhoz, hogy egy srác párt találjon elég annyi, hogy nem ül egész nap a gép előtt a WoW-al játszogatva, hanem társaságba jár, néha mozog egy kicsit és igyekszik nem olyan ruhákat hordani, amik soha nem voltak trendik.


Ellenben, ha ennyit megtesz egy csaj még csak azt éri el, hogy nem veti ki magából a társadalom. :D

2010. aug. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

23:26

Te pasi vagy:D

2010. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
94%

Régen is úgy volt,hogy a férfi kezdeményezett a nőnek.

Egyébként nem értem miért kell ezen filozni,elvégre,ha végig gondolod eleinte a férfiak hajtanak,utána meg a nő.

Elvégre ő vezeti a háztartást,szül gyereket meg minden.

Jó manapság már nem egészen van így,de sajnos a korosztályunkba kevés már az érett ember.

Amúgy abszolút nem vagyunk jobb helyzetbe,mert,ha tetszik nekünk egy fiú és mi kezdeményezünk jön,h ribanc meg minden....

Abszolút nem értem ilyenkor a helyzetet,na mindegy.

19L

2010. aug. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Szerintem nem pasi...
2010. aug. 18. 23:28
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

23:27:


És ez baj? :D

2010. aug. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Ha neked nem..akkor nekem sem:D


am kérdező...18 éves vagy..szombaton menj el egy buliba és partíízzál egy jót ..ne ilyeneken rágóódj;) én is ezt fogom csinálni:)

2010. aug. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
De hát akkor az előbb mire fel írtad? Már az első hozzászólásomban jeleztem, hogy nem vagyok csaj.
2010. aug. 18. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:

jólvan nem figyeltem!

most ne hogy hagyjad ám h örüljek magamnak:D csak tippeltem..és jól:P

2010. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

"Nem, nem volt. És azért gondolom, hogy így van, mert a fiúnak kell kezdeményezni, a nőnek regálni, ezért a nő szerintem előnyben van."


Ez nem feltétlenül igaz, nálam már vagy 5 csaj is bepróbálkozott és még csak 23 vagyok.

2010. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Mégis milyen csajra vársz?Aki úgy néz ki, mint aki most jött az utcasorokról,vagy mi?tudod a tipikus plázabicsekről beszélek.AKiknek semmi nem számít magukon kívül csak a külső ,meg a pénz.Ilyenre vágysz?Akkor megértelek, ha még nem volt egy csajod se.
2010. aug. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!