Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A mai kor párkeresés szempontj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai kor párkeresés szempontjából miért inkább a nőknek kedvez, mint a férfiaknak?

Figyelt kérdés
Más szavakkal: miért van, hogy minden csajnak volt már/van barátja, ezzel szemben csomó fiő panaszkodik, hogy nincs csaja?
2010. aug. 18. 23:10
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:

"Mégis milyen csajra vársz?Aki úgy néz ki, mint aki most jött az utcasorokról,vagy mi?tudod a tipikus plázabicsekről beszélek.AKiknek semmi nem számít magukon kívül csak a külső ,meg a pénz.Ilyenre vágysz?Akkor megértelek, ha még nem volt egy csajod se.

"


Én viszont nem értelek téged, hogy miért támadsz nekem. Ki mondta, h ilyenre várok? Honnan veszed ezt?

2010. aug. 19. 17:57
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

Hát attól függ. A plázacicáknak mindig jut pasi, ahogy eddig észre vettem. Egy-pár pasinak meg azért nincs csaja, mert a gép előtt ül és nem él társasági életet (nem, nem diszkóra gondolok. pl. strand, főzés haverokkal, vagy csak úgy sétálni).

Én azt vettem észre, hogy a lányoknak/nőknek sokkal többet kell hajazni arra, hogy észre vegyék őket. Mert ha belegondoltok ti, Pasik akkor eszetekbe jut, hogy ha egy lány/nő ízlésesen, szép hajjal, szép sminkkel megy el előttetek jó alakkal (formás fenék, bomba alak, közepes méretű mellekkel) utána néztek és azt gondolhatjátok, hogy "hűű milyen dögös, nekem is ilyen barátnő kell". Nekünk nem lehet zsíros hajunk, el kell "viselnünk" a szőrtelenítést stb. Igaz a pasiknak is muszáj igényesen kinézni, ha barátnőt is akar. Jó haj, klassz ruha, jó illat. Szóval így a végéré szerintem egyenlő az állás. Mindkét nemnek meg kell tenni a kötelező lépéseket, hogy megtalálják a párjukat. A nőknek és a férfiaknak is meg van az előny és a hátrány.

15L

2010. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem akartalak letámadni. :D

De tényleg, csak eluralkodtak rajtam az indulatok.

Tudod azért mondom ezt, mert én sok olyan fiúról tudok akik nyavajognak, hogy jajj nincs barátnőjük, mit tehetnének..De közbe rájöttem, hogy ők az olyan lányokra várnak mint amilyeneket felsoroltam.

Jó nem mind ilyen, de 10-ből legalább 6 fiú ilyenekről álmodozik. Már nem volt merszem azt mondani , hogy :hey basszus tudod, hogy nem csak akkor nő egy nő , ha

úgy van öltözve mint aki most jött a sarokról?!'

Na de mindegy. Nem mindenki felel meg az ideálnak, a mostani ideálnak. Csak annyit mondok, hogy a média hiába is ez.

És bocsi mégegyszer nem állt szándékomban letámadni:):D:)

2010. aug. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

hibája* elírtam

Még azért valamit hozzászólnék az utolsó előtti kommenthez.

Valóban így van. Egy nőnek több mindent kell tennie azért, hogy felfigyeljenek rá a fiúk.

Nem mindenki tökéletes, és aki azt gondolja magáról ,hogy az , az már eleve egy nagy hiba. Szóval ha tökéletességre vágyunk az még rossz.

Persze én is megnézek egy jóképű férfit, de volt már olyan, hogy tetszett egy olyan fiú akinek a külseje nem igen fogott meg de valamit még is csak éreztem iránta...Csak nem volt semmi köztünk:/

Csak butítják az agyunkat a média által. Mert ugye milyennek kell lennie gy nőnek? Mind a 24 órában tökéletesnek kell lennie,nemde?:) Amiket újságokban látsz, címlapokon az kicsit sem úgy van a valóságban. Létezik photoshop, egy jó stylist,sminkes... Bárkiből lehet bombanő, még a legcsúnyábból is -csak ehhez is pénz kell.

2010. aug. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

ma 21:57 vagyok


Én tudom, hogy nem minden a külső. De ha nem nézel ki "jól" észre se vesz senki ugyebár, hiába vagy kedves, jó fej stb.

Nem rég kezdtem csinosabban öltözni, mert régebben kicsit fiús volt a stílusom (tornacipők, kicsit bővebb felsők). És most, hogy csinosan öltözködöm megbámulnak az utcán vagy akár máshol.

De igen amúgy valóban a média hibája ez a "törekedjünk a tökéletesre". Csak egy gond van: a velem egykorúak nem mind vagy nehezen látják át ezt a dolgot. És igen egy jó photoshop-al mindent meg lehet oldani.

Visszatérve a témához, lehet valaki jóképű, gazdag stb. ha tapló, bunkó. Jobban szeretem ha egy fiú kedves velem, de nem egy "álom" pasi, mint hogy "álom" pasi legyen, aki goromba velem.

2010. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

"Bocsi, nem akartalak letámadni. :D "

Nem gond, de én tényleg nem ilyenekre vágyom, mint amit írtál. Kedvencem az a szituáció, amikor hajtani akarok valakire, ő meg panaszkodik, hogy nem figyel rá az, akit kiszemelt.

2010. aug. 20. 22:43
 27/29 anonim ***** válasza:

Minden fiúnak minden nőnél van 1% esélye..nem kell beszariskodni ha kiröhög elutasít ezvan ilyen az élet.. nem az igazit kell keresni 18 évessen. Hanem partyzni bulizni és habzsolni az életet.

14/L

2010. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
Nem is keresem az igazit...
2010. aug. 21. 09:12
 29/29 anonim válasza:
mert a csajok azt hiszik, hogy van barátjuk, holott csak használják őket. ezért.
2013. dec. 15. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!