Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell szerintetek visekednem abban a szituációban ha a home office végeztével a barátom újra talalkozni fog a cégen belül a volt barátnőjével?

Figyelt kérdés
Komplikált a szituáció mert 1 éve szakítottak, de elég terhelt volt a kapcsolatuk mert a feleségét érte hagyta el, de egy nagy drámának felel meg az a 3 év amíg együtt voltak. Mi most vagyunk együtt 8 hónapja, minden tökéletes, boldogok vagyunk, sosem veszekszünk, mindent megbeszélünk. Együtt tervezünk családot, jövőt. Most költözünk fel Budapestre, együtt vettünk ki albérletet. Szóval inkább csak arra lennék kivancsi Ti mit tennétek a helyemben ha maximálisan megbíznátok benne de a csaj az fura személyiség, nem igazán dolgozta fel könnyen hogy szakítottak. Én egy laza, életvidám és nyugodt ember vagyok, nem akarok ebből konfliktust de mégiscsak van egy kicsi félelem bennem hogy milyen lesz ha hetente többször látni fogják egymást.

2021. márc. 16. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem éld tovább az életedet ahelyett, hogy feleslegesen problémákat generálnál magadnak.
2021. márc. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
63%

Habár nàlunk nincsenek ilyesmik de amikor témába kerulnek hasonlok (pl magántanárhoz jár stb), én humorosan szoktam kezelni, hogy ha lennének vágyai vagy vannak esetleg plátóik, rajtam nyugodtan kiélheti azt is :D

Azaz bebujnék a (tanito/kollegina)szerepbe, de csak poénbol, szerepjátékoknál azért még nem tartunk az ágyban.


De ha köztetek az ilyesmiknek ilyan poén beütése van, szerintem az nem lenne rossz

2021. márc. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
*poénos hatása lenne
2021. márc. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogyhogy "hogyan kéne viselkedned"? Neked, személy szerint? Nem nagyítod egy kicsit fel a dolgot? Biztos, hogy maximális az a bizalom?

A párod, gondolom, felnőtt ember. Legrosszabb esetben a home office utáni első napon lesz bent a melóhelyen egy kellemetlen találkozása és rosszkedvűen jön haza. Ez esetben biztosítsd megértésedről és ha kell, vigasztald meg, ennyi.

2021. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%

Hát annyira azért mégsem bízol meg benne, ha ezen ennyit agyalsz.

Úgyis látni fogod rajta ha valami gond lenne, elég lesz akkor foglalkoznod a témával. Addig csak magadat gyötröd, fölösleges.

2021. márc. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A csaj a fura személyiség? Biztos??

Én ezzel az emberrel egy hetet nem terveznék, nem egy életet.

Hanarosan szerintem te is repülni fogsz.

2021. márc. 16. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!