Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy más is tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy más is tetszik neki?

Figyelt kérdés
Ti is féltékenyek lennétek ha azt látnatok hogy a pártoknak tetszik más nő is és vonzónak találja külsőleg? A ti önbecsülésetek ezt hogy bírná el? Az enyém nagyon nehezen. Állandóan arra gondolok hogy megcsal vagy bókol azoknak a lányoknak. Szerintem egyedül én kéne hogy tetszem neki és odalegyen értem. Ti mit gondoltok?
2021. márc. 19. 11:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Itt nem derül ki, hogy te vagy a túlérzékeny, birtokló, vagy a párod tapintatlan, flörtölgető. Vagy mindkettő adott. Korod alapján még simán lehetsz idealista. Nem tudjuk.
2021. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
51%
Most ha nekem van egy csúcs bmw-m de megnézek egy audit, akk márkahűtlen leszek? Nem. Csak az is tetszik, mégse azt hajtom.
2021. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha állandóan erre gondolsz, feleslegesen leszel idegbeteg. Ha megakar csalni,megfog csalni úgyis. Amúgy semmi probléma ezzel. Nincs vakságra ítélve senki attól, hogy párja van
2021. márc. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Inkább úgy mondanám hogy a szerelmes férfi nem keresi a szemkontaktust idegen nőkkel, persze aki nem az.. Van akinek a kapcsolat amolyan lelki pótlék csak,mert vágyik a figyelemre is , de valójában még nem köteleződött el.
2021. márc. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Igen sokan nincsenek képben. A pár egyik tagja full szerelmes a másik meg semmi extra, épphogy szereti. A full szerelmes azt hiszi, hogy párja is ennyire elvakult, és el is várja. Kölcsönös szerelem ritka, de a tisztelet akkor is elvárható.
2021. márc. 19. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!