Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkahely elvesztése óta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahely elvesztése óta képtelen vagyok szexelni a vőlegényemmel, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Egyik pillanatról a másikra kirúgtak a munkahelyemről, ahol 22 éves korom óta dolgoztam, azaz majdnem 6 évet. Maximalista vagyok, sokszor 14-15 órákat is dolgoztam,ha épp feltorlódtak a feladatok, ráadásul a kollégáim jelentették a második családomat, legtöbbjükkel baráti viszonyban vagyunk, munka után is összejárunk,egyedül a legutóbbi főnökömet nem kedveltem annyira (a többiek sem, de én soha nem éreztettem vele). Egy rossz rémálom volt, mikor közölte velem egy nap a semmiből,hogy mikortól nem számít rám. Azóta eltelt 4 hét, pokolian érzem magam, csak nyugtatóval tudok esténként elaludni, életvidám, optimista lányból egy lelki roncs lettem. Beszélgettünk erről a társammal, igyekszik a tőle telhetőt megtenni, hogy segítsen nekem. Vannak tartalékaim,de nem akarom pár hónap alatt teljes egészében felélni azt, így szeretne anyagilag is kisegíteni. Ettől ódzkodom egyelőre, nagyon távol áll tőlem, hogy máson élősködjek. Összebújni, megölelni nagyon jólesik, de szexelni képtelen vagyok az eset óta vele, pedig előtte naponta-kétnaponta csináltuk, tehát ez is nyomaszt, hogy magának kell megoldania ezt. Egyébként az álláskeresésen intenzíven rajta vagyok, számtalan helyre elküldten az önéletrajzomat.

2021. márc. 19. 18:06
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Hagyj magadnak időt. Lelkileg nagyon kikészültél, azért nem megy.

Ha ismét jobban leszel, visszaáll. Ne stresszelj rá.

2021. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Kérj türelmet tőle, és éld meg önmagad felé is.


És ne feledd, azért valódi társ, mert akkor is melletted van, amikor nehézségeid vannak, akár anyagilag, akár lelkileg. Ez mindenképp becsülendő, a te értékéből pedig nem vesz el semmit, ha átmenetileg elfogadod a segítségét, amíg nem rendeződik a helyzeted.


Ha a személyiségfejlődés szempontjából vizsgálod, akkor ez a helyzet remekül megvilágítja azokat a területeket, ahol érdemes vizsgálódnod a mentálisan, és érzelmileg is kiegyensúlyozott énállapot megteremtése érdekében. Ami most látható, hogy nem csak a megélhetésed, ami ugye teljesen érthető, hanem a mentális egyensúlyod is "függ" bizonyos külső körülményektől.


Ezzel van most dolgod.


A valódi egyensúly mindig belülről fakad.


Keresd csak nyugodtan a következő állást, fegyelmezd az elméd, az EGO (nem pejoratív értelemben véve) sürgető energiáját, és igyekezz szolgálni a saját mentális egészségedet, mert ezt csak te tudod megcsinálni, és azt gondolom, hogy ha valóban ilyen maximalista természet vagy, akkor megnyugodhatsz, mert meg is fogod tudni csinálni.

2021. márc. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
A maximalista azt jelenti, hogy nem tűri a kritikát. Ezzel kell valamit kezdeni, ez okozza a rossz érzésedet, úgy érzed kudarcot vallottál és "megkritizáltak". Ezen nem egyszerű túllépni, de sikerülhet. Arra kell gondolni, hogy az élet nélküled is folyik a világban és nem kell mindent kontrollálnod illetve keress más területet, ahol el tudod magad foglalni és kevésbé menj rá az életemet és véremet dologra.
2021. márc. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne stresszelj most a szexen, most nem ez a dolgod. Most az a dolgod, hogy feldolgozd ezt a nehéz helyzetet. Semmi baj nincs azzal, hogy most nem akarsz szexelni. Az élet ilyen. Folyamatosan érnek minket tragédiák, rossz élmények, amelyek akár hónapokra padlóra vághatnak minket. Most ki fog derülni, hogy a vőlegényed valóban a társad-e és kitart-e melletted a nehéz időben.
2021. márc. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%

Ezt írtad:


"Beszélgettünk erről a társammal, igyekszik a tőle telhetőt megtenni, hogy segítsen nekem. Vannak tartalékaim,de nem akarom pár hónap alatt teljes egészében felélni azt, így szeretne anyagilag is kisegíteni. Ettől ódzkodom egyelőre, nagyon távol áll tőlem, hogy máson élősködjek. Összebújni, megölelni nagyon jólesik, de szexelni képtelen vagyok az eset óta vele, pedig előtte naponta-kétnaponta csináltuk, tehát ez is nyomaszt, hogy magának kell megoldania ezt."


He???


A VŐLEGÉNYEDRŐL van szó, nem? Gyereket szülnél neki, aláírnál vele egy 30 éves lakáshitelt, a nemi szervét a szádba veszed, de nem akarsz elfogadni anyagi segítséget?

ŐSZINTÉN, te biztos vagy ebben a kapcsolatban?

Amúgy mi a szakmád, érettségi, nyelv, egészségi állapotod? Mert a sereg és a rendőrség mindig vár! A szolgálatok is, ha van diplomád.

2021. márc. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
78%

Nem a kérdésre fogok válaszolni, egy jó tanácsom lenne a jövőre.

NE dolgozz 14-5 órákat, minden egyes nap a 8 óra letelte után ki kell kapcsolni a gépet, céges emailre nem válaszolni, nem olvasni.

Ez csak egy munkahely, te ott azért vagy, hogy nagy pénzt keress valaki másnak, aminek te a töredékét kapod vissza. 50%-on kell dolgozni, hogy ha meg kellene valamiért hajtani a munkát, 75%-os teljesítménnyel is készen legyen.

Nem szabad kiégetni magad 28 évesen. Jól láthatóan sikerült is, hiszen idegileg tönkrementél, ahogy írtad. A volt munkahelyedet meg marhára nem érdekli, milyen idegi állapotba kerültél, ami a kapcsolatodra is rámegy.

Az nem hátrány, ha a munkatársakkal kijössz, de valamennyire tartani kell a távolságot, ők csak kollégák. 8 óra munka mellett lesz időd normális barátokat szerezni.

Amíg nem találsz új munkát, próbáld ezeket fejben helyrerakni. Remélem segít!

2021. márc. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6

Nekem nem kellene dolgoznom, ha nem akarnék, a férjem bőven keres annyit, hogy kényelmesen megélünk, lemondások nélkül. Az én fizetésem az övehez kepest kb. "fagyi pénz" - Pedig gyk mercével allitolag nagyon jol keresek. Ennek ellenére ha kirugnának, én is összeomlanék lelkileg


#3

Nem, a maximalista azt jelenti, hogy a tökéletessegre törekszik - nem éri be kevesebbel, es nem mondja azt, hogy "jóvanazúgy" - Magammal szemben én is ilyen vagyok, ahogy legtöbb értekes Nő. (értekes: tanult, nyelveket beszél, stb")

2021. márc. 23. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Irritálóan értékes nők:) Ugyan már. Neked az a tökéletesség az, hogy nem éred be kevesebbel?:) Hehe.
2021. márc. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen. Nekem az! Hogy mindent megteszek a sikerért...
2021. márc. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!