Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem kívánja a szexet?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel kapcsolatunk elején sokat szexeltünk, legalábbis heti 3-4 alkalommal találkoztunk egy héten és akkor több alkalommal is akár. Összeköltöztünk és ez még így volt egy évig mostanában viszont nem akar. Mindig mondja hogy fáradt, nincs kedve, inkább aludna. Mondtam neki, hogy ez nem normális szerintem. Erre azt mondta, hogy lehet a hormonháztartásával lehet gond mivel engem szeret, de nincs kedve szexelni és mással se szexelne. Magának sem csinálja. Mi a teendő? Fog.gátlót nem szed egyébként.

2021. márc. 20. 02:09
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy majd elmegy orvoshoz és őt is zavarja a dolog de azt is mondta, hogy kényszerből nem akar szexelni.
2021. márc. 20. 02:11
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Mielőbb orvos, aztán eldől a dolog.

Egyébként, sajnos a legtöbb esetben nincs az egész mögött semmi hormonális meg orvosi dolog, csak a pár egyik fele már unja a dolgot. Ez fejben dől el általában.

2021. márc. 20. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%
Az általanos apátia az nem hormon hanem célhiány probléma.
2021. márc. 20. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Most elég sokan depressziósak.
2021. márc. 20. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
96%

Céltalanság érzése is lehet,kérdez rá mik a jövő bele tervei?

Vidd el őt sétálni minden nap!

Tornázzatok minden reggel,jóga, youtubon minden fent van,majd tusoljon le langyos vízzel.

Beszélgessetek sokat.

Tervezzézek el mit szeretnétek nyáron csinálni?

Mozdítsd ki egy kicsit a komfortzónájából.

Vidd el egy szép helyre ahol nem zavar titeket senki sem,ezekután furcsa lesz most amit mondok de nyald ki, remélem érted? Persze ez előtt a dolog előtt el kell kezdeni a többi dolgot,nem egyszerre ha nem fokozatosan,mondjuk azt hogy 2-3 hét múlva már ezt is meg lehet próbálni.

Ne várj érte cserébe semmit sem, csak élvezd te is vele az együtt töltött időt.

Sok sikert.

2021. márc. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Sok esetben csak a kapcsolat elejen van libido aztan visszaáll amilyen volt alapbol..
2021. márc. 20. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Kezdjetek el sportolni, az felporgeti majd a libidot
2021. márc. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs valami megbeszéletlen, megoldatlan ügyetek?

Nekünk voltak problémáink, ahol én voltam a sértett, és bár odaült "megbeszélni", az ő oldalát nem tette bele, meghallgatott, de nem mondott semmi, ami saját gondolat lett volna, max helyeselt. Pedig volt hogy órákig ültem némán, nehogy ne jusson szóhoz.

A másik, hogy állandóan viccelődött, és több -leültettem szépen megbeszélni- után sem vett vissza, én meg minden estére kiégtem rajta.

Nem volt hangulatom szexhez, nem tudtam ráhangolódni. Max alkalmanként rávenni magam, hogy essünk túl rajta, de egy idő után azt sem, mert mint a barátnőd, kényszerből nem akartam.

Miután a korábbi sérelem dolgot megbeszéltük, úgy, hogy -beszélt az ő oldaláról, és vissza vett az állandó poénokból, ez megoldódott.

Őszintén nem hiszem hogy beteg lenne. Ha beteg, akkor lelkileg. Gondold végig, nincs visszatérő dolog ami zavarja? Vagy mit nem beszéltetek alaposan át, úgy, hogy te is megnyílj?

Tudom hogy nehéz, de nem lehetetlen. A barátomat mindenki zárkózottnak ismeri, akivel nem lehet komolyan beszélni, de a négy fal között, velem más. Még mindig idő kell neki, hogy átgondoljon egy mélyebb témát, nehezen fogalmazza meg, de nyitottabb rá, mint a kapcsolatunk elején, és egyre jobban, könnyebben megy neki.

Mondanám úgy, nekem a szex, lelki dolog, ha gebasz van, nem megy, és egy párkapcsolatban a másik fél lelki oldala is kell hozzá, hogy működjön, mert így leszünk összhangban, egy hullámhosszon.

2021. márc. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Simán lehet pajzsmirigy problémája, olyankor lecsökken a libidó.


Menjetek dokihoz, csináltasson egy hormonpanelt. Meg persze mást is nézethettek, a doki majd eligazít, csak mondja el az összes problémáját. Tünete egyébként a kedvetlenség, depis érzés is. Nincs az embereknek kedve ilyenkor sok mindenhez. Viszont teljesen orvosolható.


Addig, míg ki nem vizsgálják, ne gondolj semmi hülyeségre (pl.megcsal meg ilyenek). Mert ha kiderül, hogy tényleg baja van, nagyon sz@rul fogod magad érezni, hogy megvádoltad, ilyeneket feltételeztél róla. Várd meg mi az igazság.

2021. márc. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Utolsó vagyok: Ne hallogassa a barátnőd! Bár mint írták sokan a sport, programok, életmódváltás tud segíteni, de a hormonális probléma nem fog ettől mogoldódni, legtöbbször gyógyszeres kezelés kell.
2021. márc. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!