Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor a párotoknak van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a párotoknak van egy kis munkája egy másik városban, amivel gyorsan végez, elmentek vele, hogy utána kicsit ki tudjatok együtt kapcsolódni?

Figyelt kérdés
Elment Pestre van kB 2 órás munkája. Mondtam neki, hogy megyek vele. Meg sem akarta hallani. Pedig most a gyerekre is lett volna felügyelet, itt van a mama. Többször kérdeztem tőle, hogy mi lenne, ha én is mennék, de hallatlanná tette a dolgot. Pedig délután lehetett volna egyet sétálni a Margit szigeten, vagy bármi. De ezek szerint nincs erre igénye
2021. márc. 20. 07:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Vagy nem munka miatt megy... Fura hogy ennyire egyértelműen elutasította.

Mi szoktunk ilyet csinálni.

2021. márc. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te magad is tudod a valaszt! Nem munka volt. Nőhöz ment. Viszonya van
2021. márc. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
94%

Hat nalunk ez siman játszik, de mi szeretjuk egymast, boldogga tesznek az ilyen kozos elmenyek és szeretjuk a kellemeset a hasznossal osszekotni.


Nem mondom hogy a parod nem szeret, csak azt hogy vagy ugy tekint rad mint koloncra, vagy mar tervezett valami mast, vagy csak siman ezt hasznalja arra hogy kitorjon a hetkoznapok unalmabol

2021. márc. 20. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Én se szeretem ha jön velem a párom
2021. márc. 20. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
#4 miért nem szereted?
2021. márc. 20. 08:31
 6/16 anonim ***** válasza:

Én biztosan magammal vinném.

Ha nem éltek nyitott kapcsolatban akkor az gáz ha megcsal téged.

Szerintem ha gondolod valakivel akit csak te ismersz egyszer kövessétek autóval aztán majd meg látod hová is megy valójában? de csak akkor ha tényleg kíváncsi vagy rá.

Legközelebb is tedd fel neki ezt a kérdést,ha megint meg sem halja kérdezd meg tőle te meg csalsz engem? (Mielőtt fel teszed neki ezt a kérdést az előtt olvas utána milyen reakciókat csinál az ember ha hazudni?)

2021. márc. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Lehet simán annyira elege van belőled hogy nyugit akar legakább mikor nincs otthon
2021. márc. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nőként mondom én a másik felet is meghallgatnám. Az ilyen fajta viselkedés sokszor azt takarja a háttérben, hogy a nő mint egy pióca teljesen rá van akaszkodva a másik félre, aki már annak is örül, ha van egy kis munka, hogy nyugta lehessen. Együtt éltek? Sokszor találkoztok? Ha ezekre igen a válasz, biztos nem sértődnék meg ezen. Ellenben ha keveset látjátok egymást, akkor rosszul érintene.
2021. márc. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Házasok vagyunk és úgy kB 15 éve nem voltunk sehol kettesben.
2021. márc. 20. 16:24
 10/16 anonim ***** válasza:
Covid előtt ez simán játszott nálunk. Elmentem vele mászkáltam a városban addig, amíg ő végzett. Aztán vele meg a kollégáival beültünk egy étterembe vacsorázni. A ti esetetekben én is két lehetőséget látok, vagy nőhöz megy és nem munkáról van szó, vagy egyszerűen lélegzethez akar juti tőled.
2021. márc. 20. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!