Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor a párotoknak van egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor a párotoknak van egy kis munkája egy másik városban, amivel gyorsan végez, elmentek vele, hogy utána kicsit ki tudjatok együtt kapcsolódni?

Figyelt kérdés
Elment Pestre van kB 2 órás munkája. Mondtam neki, hogy megyek vele. Meg sem akarta hallani. Pedig most a gyerekre is lett volna felügyelet, itt van a mama. Többször kérdeztem tőle, hogy mi lenne, ha én is mennék, de hallatlanná tette a dolgot. Pedig délután lehetett volna egyet sétálni a Margit szigeten, vagy bármi. De ezek szerint nincs erre igénye
2021. márc. 20. 07:54
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

5: de szeretem. A baj hogy reggel kelek elkeszulok mindennel hogy a családnak jó legyen. Dolgozom egész nap hogy a családnak jó legyen. Hazajövök a gyerekek ordítanak, megcsinálok mindent hogy a családnak jó legyen. Este kis tanulás a gyerekkel fürdés intézem hogy a családnak jó legyen. Este 10 óra eldolok aludni hogy reggel fél 6 kor kelek hogy mindent megoldják hogy a családnak jó legyen.


Tudod mikor van amikor az van ami nekem jó ? Amikor megyek vidékre , zenét hallgatok a kocsiban és akár még a kisteherautóval utazva egyedül az a pihenésem.


Igen, nem szeretném hogy jöjjön velem azt a kétszer 1 óra autózást amit hetente 1-2x megteszek azt kérem magamnak mint pihenés.

2021. márc. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Hát 11es, ezt olvasni is borzalom volt.

Ilyenkor vagyok hálás hogy boldog gyerekteken vagyok.

Az utolsó bekezdésedet is teljesen megértem.

2021. márc. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

12: átértékelődik a nyugodt pillanat definíciója.

Tegnap akkora káosz volt hogy átmentem ismeroshoz gipszkartonozni. Egész jól flexeltem a profilokat pakoltam furtam dubeleztem.

Békés meg amikor Budapesten autózom ahol mindenki elvileg ideges bemutat a másiknak hát ebből annyit érzékelek hogy nyugi van.


Most itthon pl a gumicukor miatti orditas folyik, vasárnap 6:48 van.

A netegyel6kanalkakaotatejbe orditas már lement.

2021. márc. 21. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Nálunk is a férjem mondjuk nem bírja elviselni a hangoskodást. De a nő hova menjen, ha nem bírja tovább?

Egyébként valószínűleg van valaki a dologban, mert a hétalvó férjem hajnalban e felkelt, amit egyébként b nem szokott, roppant kedves volt velem, majd elment, hogy majd jön.

2021. márc. 21. 07:49
 15/16 anonim ***** válasza:

Sajnálom. :(

15bév házasság ennyit ért neki...

2021. márc. 21. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Csald meg te is,vedd úgy hogy nyitott házasságban éltek csak ezt az egy dolgot titkolni kell.
2021. márc. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!