Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a párom este felhív egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom este felhív egy csajt, aki a munkatársunk, valamint szünetbe nem jött oda hozzám, hanem a csajjal kiment a dohányzóba, és ugyanazt a dal címet írta ki msn en, mint ami a lánynál is ki van írva neten, akkor lehet okom a féltékenységre?

Figyelt kérdés

igaz amióta új msn címe van a páromnak, azóta nincs fenn a csaj nála msn en, a párom meg iwiw ről törölte magát,

és a lány száma nincs már meg neki, mivel új száma van páromnak. Elvileg informatikai tanácsot kért tőle a csaj,m de azt nem értem, hogy miért késő este? A lány kb 20 kilóméterre lakik tőlünk, és van két gyereke meg párja.

Viszont a párom ritkán mondja nekem, hogy szeret, meg mikor beteg voltam se látogatott meg, sőt három hónap alatt nem jött fel bemutatkozni szüleimnek, mondván h ráér, de azért ő szüleinek bemutatott, tehát nem szégyell vagy ilyesmi, és minden nap felhív mel után is h épségbe hazaértem e. Mikor nála vagyok, nem kapcsolja ki a telefont, talán nincs titkolni valója, de régebben találkoztunk mindig haverjaival, most meg legutóbb három nap vele voltam, és nem akart senkivel se beszélni, se elmenni otthonról, akkor meg úgy ölelt meg csókolt mint előtte soha.

Volt egy csaj, presszóba pultos, ott voltak nélkülem, azt is elmondta telefonba párom, mikor hívott engem, hogy a lány kérdezte hol vagyok, együtt vagyunk e még, meg h ugye nem csal meg engem, mer kedvel engem. Ezt is elmondta párom negyed órán keresztül, de féltem hogy a csaj nem e hátsó szándékkal kérdezte mindenzt, hogy leinformáljon, hátha hűtlen a Zoli, vagy spiccesen elcsábítható ha nem vagyok ott.

Szal néha fura, közömbösnek néz ki, máskor meg nem. Egyszer írt neki egy csaj levelet, és elmondta nekem Zoli, el is küldte a fotókat is meg a szöveget is, és a csajszinak is mondta h van párja, pedig ha nem szól róla, sose tudom meg. Akkor ez jót jelent? Megbízhatok benne?


2010. aug. 19. 12:50
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:

Naívnak se szeretnék tűnni, de azlért hisztizni sem. Túl bújós vagyok hozzá képest, és érzelmes tipus, nagyon érzékeny vagyok és féltékeny. Nagyon fontos ő nekem. Egyszer meséltem volt páromról, és véletlenül a pasimnak neveztem az ex helyett, és akkor tök féltékeny lett, meg mikor éjszaka bombariadókor fáztam meló előtt, és egész éjjel nem jutott eszébe megmelegíteni, akkor direkt flegmáztam vele, és mondtam, hogy bár az Árpi itt lenne, ő legalább megmelegítene, mert egy nagy maci.

utólag elmondtam páromnak mi volt a bajom, és ő is mondta, hogy tök ideges lett, mikor az Árpis beszólásom volt, de akkor mégsem láttam rajta, hogy féltékeny vagy ideges lenne, direkt akartam h féltékeny legyen, mert ha nem az, akkor nem is szeret igazán.

2010. aug. 19. 12:54
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem bolhából csinálsz elefántot, hacsak nem mindkettenn olyan hülyék, hogy felrúgják a családot. A pultos csaj meg szimplán érdeklődött. Ha ennyire bízol meg a párodban, nemtom, meddig húzzátok...
2010. aug. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

kedvesem letöltött egy kép programot, ahol msn en látja mások jelszavát, mások nevében tud irogatni (azaz szart kavarni) meg ismerősei partnerlistáját is látja. Miélrt töltötte le ha nem azélrt, hogy ellenőrizgessen? Más tippem nincs. Bocsi h ennyit írtam, és biztos sokan gondolják hogy jaj de paranoiás idegesítő nőszemély vagyok, de azért a lényegre lennék kiváncsi, ti ezek alapján hogy látjátok?

Bár vannak ismerőseim, akik a csajjal egy soron dolgoznak, és én is egy műszakba vagyok velük, szal le tudom őket informálni :)

2010. aug. 19. 12:56
 4/12 A kérdező kommentje:

igazad van, lehet nálam van a hiba, talán azért vagyok bizalmatlan, mert régen mindent elhittem, és visszaéltek vele, olyan hitelesnek őszintének tűnt minden, és kiderült mégsem az. :( Nem szeretnék csalódni! Félek az végleg tönkretenne, és valami kiégne belőlem, a helyén meg egy űr maradna. De másokkal megbeszélem a dolgot, hogy lenyugodjak, viszont vele nem fogok veszekedni, mert ha szeret, úgyis velem marad, ha nem akkor előbb utóbb szakít és nem fogok tudni ellene mit tenni. Akkor ha olyan ember, jobb is hak iderül inkább, vannak még pasik a világon, de remélem h tényleg nincs semmi baj.

Vajon előző nőivel is ilyen lehetett, és kiváncsi lennék rá, amit érez irántam az csak szeretet, vagy szerelem.

Nem akarok a nyakán lógni, sose keresem őt, mindig ő hív. De ha keres, akkor van úgy, h nem veszem fel és visszahívom nehogy fogyjon a pénze.

Túl jó sem szeretnék lenni, hogy kihasználjon, hogy bebiztositva érezze magát, de azért bunkózni sem akarok vele. Jaj mennyit írtam és köszi a válaszokat!

2010. aug. 19. 13:00
 5/12 anonim ***** válasza:
Milyen program ez ami msn hez van? Ilyen kell nekem is:D
2010. aug. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

kép program ???

kémprogram?

2010. aug. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
MENNYI sunyi ember.. minek nektek ilyen program-.-
2010. aug. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ha 1 ember ilyet csinal, akkor ott már hűlik a dolog.. tapasztalat.. :S
2010. aug. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
valami kockas people msn vagy mi
2010. aug. 19. 14:51
 10/12 anonim ***** válasza:

Sztem lehetsz egy kicsit féltékeny,de sztem nem mondaná el ezeket a dolgokat a párod, ha jelentene neki vmit is.Én is elszoktam mondani a barátomnak az ilyen dolgokat,mert számomra ezek jelentéktelenek,mert nekem ő kell és ő a fontos.Ha nem így lenne titokban tartanám.Elhiszem,hogy nem akarsz többet csalódni, és emiatt vagy óvatos,de ha mindig ezen agyalsz,akkor sosem tudod élvezni a Vele töltött időt és a szerelmeteket.

Ha meg megakarna csalni akkor meg úgyis,megteszi ha akarod, ha nem, sajnos nem tudod megakadályozni....


Ha ő nem jön oda hozzád, akkor meg menj Te oda hozzá:)Mutasd neki,hogy szereted,hagy érezze:)


Sok sikert a továbbiakban!

ÜDV!

2010. aug. 29. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!