Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lehet, hogy emiatt kiábrándult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy emiatt kiábrándultam a páromból, akibe nagyon szerelmes voltam?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt, az utóbbi néhány hónapban elkezdtem figyelni, mikor most fogat, mert ha jöttünk szüleimhez, sosem hozott fogkefét, itt meg nincs neki.

Feltűnt, hogy reggelente sosem, este meg heti 2-szer, 3-szor. Rettentően zavar. Azóta alig csókolózunk. Nem büdös egyébként (inkább szájvizet használ, de az nem ugyanaz).

Ezen kívül igényes, ápolt, öltözködésre is ad. De ez fúj.. volt hogy este szóltam már neki, hogy gyere drágám, megyünk fogat mosni.

Volt már valaki így? Mit gondolnátok?


2021. márc. 20. 23:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megbeszélném vele.
2021. márc. 20. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%

Ennyi idő alatt nem tűnt fel? Nem benned veszett el a modern Poirot/Sherlock Holmes.


És hogy nem rohadnak ki a fogai, ha nem mossa őket? A szájvíz oké a szagot talán elnyomja, de a se fogkefe, se fogselyem? Ez így egyenértékű a Simpson családban hallható "legalább öblítsél szódával" módszerrel.

2021. márc. 20. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy egyáltalán nem mossa.
2021. márc. 20. 23:41
 4/17 anonim ***** válasza:
47%

3.


Bocsesz, fáradt vagyok. Heti kettő az szinte semmi. Ennek nagy-nagy fogfájás lesz a vége.

2021. márc. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hasonlót már mondtam, illetve céloztam. Annyira mély egyébként a kapcsolatunk, szextől kezdve minden lelki dolgon át mindent meg tudunk beszélni, ilyen miatt meg valamiért képtelen vagyok szókimondó lenni. Közben meg félek, hogy ránk megy ez. Nem akarok undorodni tőle.
2021. márc. 20. 23:45
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Elképesztő, azt hittem csak nálunk van ilyen igénytelenség. Elején nekem se tűnt fel, udvarlás alatt igényesebb az ember gondolom. Utána pár évig nem együtt éltünk. Aztán pár éve nyilvánvaló. Ciki vagy nem beszéltem vele róla, hogy zavar és a csókolózás miatt is jó lenne meg hogy ne rohadjanak ki a fogai idővel és láss csodát nem változott semmi. :( Azóta kb minden este könyörgök, szex előtt megmossa, de amúgy mindig kifogásokat keres. Szomorú az egész, újabban a kézmosást is néha elfelejti...
2021. márc. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hatos, köszönöm, hogy leírtad a tapasztalatod. Hihetetlen, nekem annyira alapvető dolog reggel-este. El se tudnék aludni anélkül, erre meg... :/ Pedig 3 perc lenne az egész. Gondolom így szocializálódtak, de annyira rossz ez.

Te mit mondtál a párodnak?

2021. márc. 20. 23:51
 8/17 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, hogy "ne haragudj, így nincs kedvem szexelni veled".
2021. márc. 21. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nálam is előfordult 1-2 este, hogy nem mostam fogat. De az évek során jöttek a kezelések, tömés, gyökérkezelés ... hát. Pokoli volt, azóta nagyon odafigyelek, hogy mossam.


Szerintem ez egyrészt megbeszélhető. Bátran mondd meg neki. Vagy mesélj neki a kezelésekről, és hogy mennyire kellemetlenek tudnak lenni, majd talán az elgondolkodtatja.

2021. márc. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozok. Második férfi az életemben aki szerintem sosem mos fogat. És sajnos 4 évvel ezelőttig nekem sem tartozott ez a mindennapi rutinjaim közé. Lehet ezért nem botránkoztat meg.
2021. márc. 21. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!