Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat zavarja hogy nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat zavarja hogy nyitott ajtónál vécézek. Titeket is zavar, zavarna?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért alakult ez így (amikor egyedül laktam évekig, akkor szoktam rá), de nekem jobb. Fürdésnél sem csukom be az ajtót, de az nem zavarja. Engem meg az zavar, hogy zavarja....


36 N



2021. márc. 21. 17:54
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
87%
ez fura neharagudj, természetes hogy zavarja. ez gusztustalan
2021. márc. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Mi egy 70 négyzetméteres lakásban élünk, ha van olyan hang ami zavarja, nyugodtan arrébb mehet. És volt hogy szóltam neki, hogy most valami cifra érkezik. De engem már valahogy szó szerint zavar ha be van zárva az ajtó, nem érzem otthonosnak.
2021. márc. 21. 17:56
 3/32 anonim ***** válasza:
89%
Elég undi, de engem speciál a kis dolog nem érdekelne. Nyitott ajtónál szarás már nekem is sok, főleg nő létedre. :D
2021. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%

És téged zavarna, ha becsuknád az ajtót?

Gondolom, ha vendég is lenne a lakásban, akkor azért becsuknád. Hát szokd meg, hogy akkor is becsukod, ha csak a párod van otthon.

Amúgy remélem, csak kisvécére értetted a nyitott ajtót, mert ha így is nagyvécézel, hát én azonnal elmenekülnék tőled.

2021. márc. 21. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Ha vendég van, becsukom. És ahogy írtam is, ha tudom hogy valami sokkoló jön, szólok előre. És igen, zavarna ha be kellene csukni az ajtót, mert én szeretem közben elengedni magam és a csukott ajtó nekem feszengés. hogy írtam is, arrébb tud menni, ha valami zavarja. (Ez az én lakásom egyébként.)
2021. márc. 21. 17:59
 6/32 anonim ***** válasza:
85%

Talán a szagok miatt zavarhatja, hogy keveredik a többi szoba levegőjével.

De a kultúráltság miatt is zavarhatja, mert ez van belénk ivódva, hogy dolgunk végzésekor elszigeteljük magunkat.

2021. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
87%

Az előbb még csak a nyitó volt meg.


2-re:

"szóltam neki, hogy most valami cifra érkezik"


Jól értem? Nagyvécézel nyitott ajtónál? Megy a szag ki a helyiségből, te meg magyarázod, hogy mit "termeltél"?

Hát, egy perc alatt megundorodnék tőled.


(Megj.: És ne keverjük ide, ha párom súlyos beteg lenne, és segítenem kéne a vécézésben, vagy pelenkáznom kellene. Az egészen más dolog.)

2021. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%
undorito vagy b+
2021. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
84%
Végülis gondolj bele az ürítés INTIM!
2021. márc. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
61%
kamu
2021. márc. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!