Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat zavarja hogy nyitott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat zavarja hogy nyitott ajtónál vécézek. Titeket is zavar, zavarna?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért alakult ez így (amikor egyedül laktam évekig, akkor szoktam rá), de nekem jobb. Fürdésnél sem csukom be az ajtót, de az nem zavarja. Engem meg az zavar, hogy zavarja....


36 N



2021. márc. 21. 17:54
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagyon vonzó lehetsz, ahogy a szrszagot tolod az orra alá a lakásban. Gondolom begerjed tőle azonnal... Ja, nem.
2021. márc. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én nagywc-nél magamra csukom az ajtót, pisinél nem mindig. Vagy ha mosunk fogat párommal, szoktunk közben pisilni, ő is meg én is. Kakilni a büdös miatt nem szoktunk egymás előtt, de előfordul, hogy pisilek és bejön velem beszélgetni addig. Szerintünk ez normális. Mindenki pisil, nem kell tabunak kezelni szerintem. A kaki nekem is sok lenne, de én alapból érzékenyebb vagyok a szagokra az átlagnál.
2021. márc. 23. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!