Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van élettársam, de a volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van élettársam, de a volt feleségemmel és két szeretőmmel is összejárok. Mi a bajom?

Figyelt kérdés

Igazából mindegyik jó nő, ezért nem tudok nemet mondani nekik. Van aki tud róla, mi van, van, aki nem, de nagyon nem téma, hiszen örülnek a jelenlétemnek.


F 39


2021. márc. 23. 10:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
I. D. Yalom könyvében (az Egzisztenciális pszichológia címűben) megtalálod a választ a kérdésedre.
2021. márc. 23. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
95%
Igazából nem tiszteled egyiket sem csak unaloműző.
2021. márc. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
89%

Vannak olyan emberek, akiket ezek a felszínes kapcsolatok éltetnek, keress olyat. Mint például az egyik a nőid közül, aki tisztában van a helyzettel. A többit pedig engedd el, hadd legyen normális kapcsolatuk.

Az én szememben nem az ilyen hímqurva az alfahím, hanem az, aki attól boldog, hogy élete nőjét megtalálta és társként tekint rá, ahogy társként is viselkedik. Nem 1-2 olcsó numera tuningolja az egojat.

2021. márc. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azt nem értem, hogy az élettárs ebben a történetben mire jó?
2021. márc. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
13%

Alfahím az, akit a nők a legvonzóbbnak találnak. Szigorúan a testi vonzalom tartozik ide, amitől a csajok úgy érzik, hogy szexelni akarnak az adott férfival.

A társadalmi-erkölcsi-intellektuális oldal nem tartozik az alfahím meghatározásához.

2021. márc. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!