Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feleségem nagyon kihívóan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nagyon kihívóan öltözik mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időbe megfigyeltem hogy olyan ruhákat vásárolt amiben nagyon mélyen kilátszanak a csöcsei és ezekbe jár dolgozni eddig nem hordott ilyeneket nyilvánosan. Lehet hogy tetszeni akar valakinek? Mit csináljak vele hogy ne így öltözködjön? Sose szóltam be neki hogy mit visel de ez már sok nekem azért ennyire nem kellene mutogatnia magát
2021. márc. 19. 09:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
79%

Az ő magánügye, hogy mit vesz fel. Valószínűleg már elege van a vírusból, a szürke fos napokból és ezzel "kényezteti magát".

Én is szoktam már csak otthonra sminkelni, vagy a boltba kiöltözni 😅

2021. márc. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
97%
Amikor a megszokott stílusában öltözik, a dicsérd meg mindig milyen csinos. Esetleg mikor az új ruhákban van, akkor mondd neki: látom feltűnően stílust váltottál, eddig nem így öltöztél. Aztán hátha mond rá valamit és tudtok erről beszélgetni.
2021. márc. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
"Lehet hogy tetszeni akar valakinek?" Lehet. A megcsalás egyik jele, hogy megváltozik az öltözködése. Ettől még persze nem biztos, hogy ez áll a háttérben, de érdemes számba venni a lehetőségét. Te élsz vele. A viselkedése is másabb?
2021. márc. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Mondjuk ha úgy beszélsz a melleiről, hogy a "csöcsei" nyilván egy proli vagy, esetleg már csak tárgyként tekintesz rá. Lehet, hogy van, aki szerint mellei vannak, nem is akármilyenek. Kapd össze magad, ha még szereted, járj utána, hogy mi a helyzet.
2021. márc. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
70%
Elképzelhető, hogy nem teljesítesz megfelelően számára az ágyban, és most másfelé is elkezdett nézelődni...
2021. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

2-4 évente kb egyik napról a másikra változtatok a külsőmön.

Egyik nap még tornacipő, farmer, amilyenolyan köröm és haj, másnap reggel meg indul a topánka ízlésesen kihívó ruha, smink frizura manikűr...

És a vissza is ugyan ilyen.

Szóval lehet csak a nemlétező töke van tele a tükörképpel.

2021. márc. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Én egyszerűbben látom: ha jó a kapcsolatotok, megfelelően tudtok kommunikálni, kérdezz rá miért van ez a nagy változás a külsejében?

Nem törvényszerű a megcsalás, az unalmas covidos időszak sem, de bármelyik lehet, honnan tudjuk?

Az számomra is fura,hogy amennyiben eddig teljesen másként öltözött, nem volt kihívó, most egyszeriben az lett. Stílust válthat egy nő/férfi,de ez nem kifejezetten csak stílusváltás kérdése, inkább személyiségfüggő.

Ha valaki sosem mutatott sokat magából kérdés,hogy tud gyökeresen ezen változtatni úgy,hogy jól érzi magát így és nem zavarja az ha kihívóbb.


Az is lehet,hogy új kolléganője lett akitől "mintát" vett, és rájött,hogy Neki is jól áll ez a viselet, vagy biztatták erre a többiek.

2021. márc. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
6%
Nem lehet hogy fizuemelesre hajt? :))
2021. márc. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
5%
Ribizli
2021. márc. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
71%

"Feleségem nagyon kihívóan öltözik mit csináljak vele?"

Tedd össze a két kezed!

2021. márc. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!