Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem neveli meg a feleség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem neveli meg a feleségem a szobakutyáját?

Figyelt kérdés

Velünk él a lakásban, de kialakítottam neki az előtérben egy saját helyet, hogy ne mászkáljon össze-vissza mindenhol. Szobákba alapból nem jöhet be.

A gond az, hogy csak én nevelem, a feleségem ezzel nem foglalkozik, sőt, nem is nagyon tartja be, amit megbeszélünk. Rá állandóan felugrál, gondolom figyelmet követel. Ha vendég jön, szintén felugrál, ami engem nagyon zavar, kellemetlen. Ha kicsukjuk ilyenkor az előtérbe és bent beszélgetnénk nyugodtan, 1 óra múlva már szuszog, prüszköl. Ha ölelkezünk a férjemmel, már ugrálna fel. Sokszor fordul elő, hogy felborítja a kukát és kiszed valami maradékot. Ezért zárjuk az ajtókat. Nagyon idegesítő.

Idősebb, kb. 7 éves kistestű, tipikus lakásban tartott fajtáról van szó, amit még egyedül vett a feleségem anno.

Lassan ott tartok, hogy elcuccolok, így nem lehet normálisan élni. Állatokkal nőttem fel, de kint voltak, nekem ez sok így.


2021. márc. 15. 19:51
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
*ölelkezünk a feleségemmel, bocsi
2021. márc. 15. 19:52
 2/27 anonim ***** válasza:
98%
Ezt miért nem a feleségeddel beszéled meg?? Milyen választ vársz, írjak neki egy dörgedelmes emailt?
2021. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%
Mert őt nem zavarja.
2021. márc. 15. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Próbáltam vele megbeszélni milliószor, őt NEM zavarja, ami engem igen.
2021. márc. 15. 19:59
 5/27 anonim ***** válasza:
97%
És ezt miért nem említetted neki hamarabb? Gondolom nem tegnapról mára lett ilyen a kutya és a helyzet.
2021. márc. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt. Azóta sikerült odáig eljutni, hogy nem az asztalunknál katonáztatja (eteti) a kutyát és nem kell egy légtérben aludni vele.
2021. márc. 15. 20:02
 7/27 anonim ***** válasza:
96%
Próbáld megbeszélni vele úgy, hogy kihangsúlyozod, hogy téged mennyire zavar a helyzet. Azaz, hogy ebben az esetben legyen szíves nem azért megpróbálni változtatni, mert őt zavarná a jelenlegi szituáció, hanem mert te nem bírod elviselni a dolgot a hétköznapok során. Kompromisszumkészség, a békés együttélés érdekében.
2021. márc. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
42%
Valakinek mennie kell. Esetleg neked.
2021. márc. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

#7

Már mindent megpróbáltam és látja, pontosan tudja, hogy zavar.

De mindig velem bunkózik, ha a kutya csinál valami hülyeséget, azt mondja, ne hangoskodjak. Mármint úgy állítja be, nem tett semmit a kis dög, csak én reagálom túl kb.

2021. márc. 15. 20:09
 10/27 anonim ***** válasza:
97%
És te elvetted 2 év után, úgy, hogy láttad egyértelműen, hogy mi a helyzet? Minek kellett összeházasodni?
2021. márc. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!