Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jól gondolom hogy nem nekem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolom hogy nem nekem kellene a feleségemet nevelnem hanem a szüleinek kellett volna?

Figyelt kérdés
Semmije sincs a felesegemnek,csak a házunk,mert semmire sem akar költeni,csak kajarendelesekre,édességekre,uditokre,meg csak két dolog érdekli az életben a jó, húsos kaja,meg a tvnezes,mindenért könyörögni kell neki, nekem csak szeretnem kellene,nem nevelni,hogy ossza be a pénzt,meg dolgozzon is vmit otthon!!Apja is mindig megjegyzi hogy nincs semmije megcsak fekszik tv előtt egész nap,de akkor mert nem nevelte munkara,meg arra hogy ossza be a pénzèt?27 éves kora óta ismerem már 34 éves,de nem lehet vele semmire sem menni,most is másfél milliót elvert ebben a járványhelyzetben,kb három hónap alatt 800 ezret,többit meg lassacskán 5 hónap alatt,mert egyosszegben kapott végkielégítést 600 ezret meg 200 ezer neki a gyed+családi pótlék,halllokeszuleket is szülei vettek meg pedig csak 150 ezer volt,o csak két matracot meg egy laptopot vett a lovebol,ami 200 rugó volt többi ment a levesbe!!

2021. márc. 17. 14:51
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem jó semmire a feleséged, vagyis ha ilyen véleménnyel vagy róla, akkor mégis miért vetted el?
2021. márc. 17. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
100%
Egyetértek az előzővel. Ráadásul valószínűleg ugyanilyen volt akkor is, amikor elvetted... Akkor miért tetted?
2021. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%

Az #1 megelőzött! :)


Nehezen tudom elképzelni, hgoy az udvarlási időszakban egy tűzről pattant menyecske, konyhatündér és takarékos nő lehetett....

2021. márc. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 alletta ***** válasza:
100%

otthonról kellett volna hoznia a mintákat, ebben igazad van. de azt nem értem, hogy eddig nem ismerted milyen a természete, hozzáállása a mindennapokhoz?

egyből feleségül vetted? nem jártatok előtte, hogy jobban megismerd?

2021. márc. 17. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
100%

Annyira érdekesnek tartom hogy az ilyen nőket valahogy mindig feleségül veszik, aztán morognak rájuk évtizedeken át egy szar házasságban.

Miért nem olyan nőt vettél el akivel egyezik az értékrendetek?

2021. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
100%

Ha gyed-et kap, akkor van legalább egy gyereketek...

Azt se látja el???? Csak tévézik meg rendelget???

2021. márc. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
100%
És miért vetted el ha ennyire nem felel meg neked?
2021. márc. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
94%
Nem kellett volna felesegul venni meg gyerekt vallalni vele.n
2021. márc. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
83%
Ha szeret téged te meg őt, sok beszélgetés hatására tudna változni szerintem.
2021. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:
76%

Ott kell hagyni a pizzás dobozok között, és lelépni. Mi a fenének kell vesződni egy ilyen nővel, akit jobban érdekel a saját léte mint másé.

Zárd el a pénzcsapot, menekülj amig fel nem fal téged is.

2021. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!