Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális hogy egy sokszor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy egy sokszor ismételt szótól kiborulok és sírni kezdeK?

Figyelt kérdés

A barátom nem szívleli az osztálytársaim a jellemük miatt. Minden második nap csak azt hallom, hogy az osztálytársaid drogosok, kurvák, semmirevalók, élhetetlenek....

Egy ideje folyton kiborulok, már annyira idegesítő. Nem akarja megérteni, hogy nagyon zavar amiért állandóan ezt hajtogatja.


2021. márc. 24. 12:55
 1/8 anonim ***** válasza:
97%
Tini kategória, de azért válaszolok. Tényleg ilyenek az osztálytársaid, vagy csak indokolatlanul bunkó a pasid?
2021. márc. 24. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Tényleg ilyenek
2021. márc. 24. 13:02
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

nem, semmikepp sem normalis, hogy egy-ket szotol sirni kezdesz. de a pasid se normalis, h ezt latva csakazertis folytatja.

kezemtessetek magatokat mindketten.

2021. márc. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%
A barátod egy tahó gyökér, aki élvezi, hogy bánthat, te meg túlérzékeny vagy és olyan dolgokat is magadra veszel amit nem kéne. Ha nem akarod otthagyni ezt a vadbarmot akkor legalább tanulj meg kiállni magadért.
2021. márc. 24. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Savlekotő ***** válasza:
100%
Osztálytársakat nem te választottad,tipikus naiv lány vagy akit a az ilyen pasik keresnek,ha ilyenért ez megy,mi mehet másban? Időbe lépj ki ebből.. Ha félsz tőle az már rég rossz..
2021. márc. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
58%
Nem szeretné , hogy te is erre a szintre csússzál le, még gyerek vagy ha te sem gondolod mérgezőnek az ilyen barátokat , a kapcsolat nem való neked még szerintem.
2021. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
95%

Itt a kérdés az, hogy miért hat rád ez így, főleg ha igaz dolgokat mond. Azt kellene megbeszélned a barátoddal. Pl. hasonló volt nekem apukámmal - én azért a bőgésig nem jutottam el, de nagyon zavart az, hogy minden áldott reggel az volt a témája, hogy a mai fiatalok meg az osztálytársaim milyenek. És? Attól én még nem vagyok az, és untam már, hogy mindig ez volt a téma. A végén már azt hittem, rám akar ezzel utalni.

Ha meg megbeszélés után úgy tűnik, indokolatlanul akadsz ki, akkor menj el pszichológushoz.

2021. márc. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Tehát azért sírsz, mert a párod megfogalmazza, hogy milyen az osztálytársaid és igaza is van? Azzigen, miért nem a tini kategóriába írtál?
2021. márc. 24. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!