Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Voltatok benne olyan kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltatok benne olyan kapcsolatban/ benne tudnátok lenni, ahol minden rendben van, viszont szinte alig van szex?

Figyelt kérdés
2021. márc. 24. 22:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
95%
Voltam ilyenben. Én odatettem magam minden téren, a másik fél nem. Elég sokáig mondtam neki teljesen normálisan, hogy valamit kéne tenni, mert ez így nekem nem pálya. Amikor szóltam, 1-2 napig próbálkozott, aztán ennyi. Végül közöltem, hogy oké, én sem fogok érte tenni, aztán alakul, ahogy. Pár hónapig nem volt szex, aztán csodálkozott és sírt, amikor szakítottam.
2021. márc. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
nálatok miért nincs?
2021. márc. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon rövid ideig voltam ilyenben, de nálam ez a felállás nem játszik, úgyhogy továbbléptem...
2021. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Érdemben nem jutottunk sehova a beszélgetések során, szerinte ez nem akkora probléma.. néha odafigyelt egy ideig, ha szóltam, de aztán megint nem.. most meg már szóba sem hozom inkább.
2021. márc. 24. 22:43
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez történt velem is.

Másfél évig bírtam ezt a férjemmel. Nálunk más gond is volt.

2021. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
nem,ez szakitóok....
2021. márc. 24. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Olyanban vagyok.
2021. márc. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
71%
Ilyenben élek. Igazából nem zavar, lecsökkent az én igényszintem is mellette szex terén.
2021. márc. 24. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Jelenleg ez van. Az én libidóm elég magas, heti 3-4x legalább igénylem a szexet. Most jó esetben heti 1x szexelünk, szóval az én igényszintem is csökkent.

Szeretem, és igazából nem is vágyok másra, úgyhogy ez van.

2021. márc. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Egy teljes évig voltam ilyen kapcsolatban egy lánnyal, akinek korábban csak kellemetlen szexuális élményei voltak (érzelmi manipuláció nyomására ment bele szexbe önző, figyelmetlen partnerrel, amit a nemi erőszakkal legalábbis határosnak lehet nevezni). Tőlem tanult meg rendesen csókolózni, amit mindketten nagyon élveztünk. A tényleges aktussal szemben viszont erős averzió alakult ki benne, amit nem kevésszer próbált leküzdeni. Időnként egészen biztató, merész dolgokig eljutottunk, de valahol mindig elakadt a dolog, soha nem került sor bármelyikünk orgazmusával járó, befejezettnek nevezhető szeretkezésre. Nem emiatt ért véget a kapcsolatunk, megelőzte valami más, váratlan dolog, de már szó volt róla, hogy ha nem sikerül szintet lépnünk, akkor be kéne fejezni. Kölcsönös szerelemmel indult, mindketten megtettünk, amire képesek voltunk, de nem műlödött a dolog. Ilyen is van.
2021. márc. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!