Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akiknek nem mukodik a kapcsola...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek nem mukodik a kapcsolata de megis egyuttvannak ,gyerek vagyon stb miatt, nektek a kornyezetek tudja hogy nincs minden rendben?

Figyelt kérdés
Nalunk pl nincs szex, ha van az is rossz, elunk megszokasbol egyutt. De barati tarsasagban tobben alomparnak titulalak...
2020. júl. 22. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát ha nem működik, akkor nem érdemes erőltetni. A körülményeket nem ismerem, de ha gondolod szívesen beszélek veled meg próbálok tanácsokat adni ha tudok.Nekem is van egy ilyen ismerősöm aki hasonló helyzetbe van.
2020. júl. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
10%

Mikor ilyet olvasok, mindig felötlik bennem egy kérdés: vajon az ilyen nők, akik igy élik az életüket, mint a kérdésben szereplő nők, miért nem gondolkodnak azon el, hogy miért tartanak itt? Pedig egyszerű lenne, csak elő kéne kaparni a múltból, hogy mikor, melyik nőt állították félre ettől a férfitől, aki a mai napig képtelen elfelejteni azt a másik nőt.És a kérdésben szereplő nőt miért nem tekintik nőnek.


Érdemes lenne.

2020. júl. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Az én közvetlen környezetem tudja. Ő (a férfi) nem beszél szerintem soha kettőnkről, nincsenek is barátai, szóval nem tudja senki. Ha elválunk egyszer, szerintem anyósomék sokkot fognak kapni. Mondjuk az én apámék se tudják, vele nem olyan a viszonyom.

Aki odafigyel rám, annak feltűnhetett, hogy már évek óta kivágtam a csudába az esküvői képünket a falról.

2020. júl. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Meglátszik az előbb-utóbb.
2020. júl. 22. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
60%
3. Ha nem szereted akkor miért vagy vele? Próbáljátok valahogy megegyezni. Így egyikőtök sem lesz boldog és ez hosszú távon nem lesz jó.
2020. júl. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Látszik az egy páron, hogy mennyire ideális a kapcsolatuk. Már abból, hogy szólnak egymáshoz. Még ha nem is mondanak semmi rosszat, akkor is ki lehet hallani.

Nekünk is volt néhány év hullámvölgyünk, és biztos, hogy látszott rajtunk, hogy nem stimmel minden. Pedig gondolhatod, nem vitáztunk mások előtt, meg semmi ilyesmi.

2020. júl. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ilyen van....

Legtöbbször a kívülállók nem sejtenek semmit

2020. júl. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Rengeteg ilyen van sajnos. Nálunk is ez a szitu. Először csak barátnőm tudta. Mostanra már anyukája,én anyukám.Testvérem. Nekik én mondtam el, mert majdnem vége is lett.Aztán lehet azt hiszik rendeződtek a dolgok. Hat,pedig nem. Van gyerekünk. Ő nem mondaná el senkinek.Barátai nincsenek. Szerintem sokan azt gondoljak minta család vagyunk.Elhagyni még nem tudom. Tudtommal nem csal meg, de semmit nem tesz a kapcsolatba. Se évforduló, se simogatás, se mély beszélgetés. Csak van, meg dolgozik, és ez így jó neki. Néha elmegyünk kirándulni. Sex sincs.

Nem sokáig bírom már én sem. Lehet meg fogom csalni.

2020. júl. 23. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
2/8 kifejtenéd mire gondolsz?
2020. júl. 23. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
6/9 néhány év hullámvölgy? Mi történt hogy évek után jó lett?
2020. júl. 23. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!