Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan bízzam a páromban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzam a páromban, hisz csalódtam benne, de kibékültünk?

Figyelt kérdés

nem megcsalt, csupán szándékában állt. társkeresőn adatlapokat nézegetett, találkozott, telefonált, de nem talált "jó" nőt, aki bejön neki.

azóta mióta ezen összevesztünk (váltig tagadta és tagadja a mai napig is)szóval azóta nincs társkeresőn, semmi olyat nem tesz amit akkor, de mindenkivel nyitottan viselkedik(önfeledten mosolyogva beszél csajokkal, forog utánuk)és én mindenre már féltékeny vagyok és azóta sem tudom, ha nyomulna rá valami jó csaj, lekoccoltatná e. tehát oda a bizalom és bízni akarok. de már annyira félek.

hogy ezzel kiidegelem magamat is meg őt is.

mi a megoldás?


2010. aug. 19. 18:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog megváltozni. Vagy elfogadod őt ilyennek, vagy hagyod a fenébe.
2010. aug. 19. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igaza van az elsőnek, fogadd el ilyennek. Ha még szándékában állna fenn lenne társkeresőn.
2010. aug. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ha csalódtál benne, akkor dobd a p1icsába
2010. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

ha nem kért bocsánatot és nem kér, hogy bízz benne, akkor ne bízz benne!

így nem éremes együtt lenni, biztos fiatal még és nem szeretné lekötni magát.

2010. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

azért nincs társkeresőn, mert már tudja, hogy simán átnézem a gépét

ez nem bizonyíték

és nem kér bocsánatot, mert ő amúgy olyan, hogy soha nem érzi magát hibásnak

nála megcsalást ugye a csók, meg a szex jelenti, a szándék nem. ezért nem kér bocsánatot.

viszont ha én találkoznék vkivel, hát repülnék....

érdekes azt sem mondja, hogy bízzak benne....inkább azt mondja: ne találj már ki megint dolgokat, meg ne kombinálj!

2010. aug. 19. 19:16
 6/9 A kérdező kommentje:

akkor csak az a kérdés, ilyenre mikor nyomul egy neki "jó"nő?

vagy egy nyitott típusú ember tudja hol a határ, csak imádja feszegetni, de nem lépi túl???

2010. aug. 19. 19:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd el! Soha nem fog megváltozni! Aki egyszer képes ilyesmire, az legközelebb is megteszi!
2010. aug. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

jó lenne egy bnő, aki rányomul, hogy kipróbáljuk.

viszont nemhiszem, hogy lenne egy bnő is akiben lehet bízni

2010. aug. 19. 20:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az exem ilyen volt előttem, alattam, és a mostani nőjével is ezt csinálja. (Nekem is udvarol msnen, meg még tudok pár csajról, persze a barátnője mit sem sejt.) Aki nem tudja felfogni, hogy ezek a "lelki" dolgok mennyire szarul esnek neked, az nem nagyon érdemel meg. Én is teljesen ki voltam idegileg, így 4 éves barátságot 3 hónap kapcsolat után rövidre zártam. Azóta pedig van sokkal jobb, akiben még sosem csalódtam.
2010. aug. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!