Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csalódtam magamban, valami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csalódtam magamban, valami tipp? (többi lent)

Figyelt kérdés
Tudjátok most délután a barátnőm a pasija a haverja aki tetszik és én találkoztunk. Úgy terveztük, hogy ma összejövünk járni fogunk. Amikor elkísértem a buszmegállóba megfogta a kezem és átölelt és én visszautasítottam eltoltam magamtól erőszakosan. Sajnos tudom, hogy miért volt ez. Anyukám egyik barátja molesztált, fogdosott,(2 éve történt) illetve az unokatesóm majdnem megerőszakolt(ez még régebben) és azóta semmilyen érintést nem tudok fogadni és visszaadni férfitól. ezt el is mondtam neki telefonba jól fogadta de még akkor is félek tőle. Pedig nincs okom mert nagyon aranyos és megértő ember. mit tehetnék? köszönöm a válaszokat. 15/L
2011. ápr. 10. 19:37
 1/4 Moszuke ***** válasza:
pszichomúkus
2011. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
légyszíves az ilyen válaszoktól kíméljetek meg. köszönöm
2011. ápr. 10. 19:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Kezd azzal, hogy először te érinted meg, aztán úgymond visszaadja. Ha sokat játsszátok ezt, egy idő után tudatosul benned, hogy nem mindig negatív az érintés.
2011. ápr. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igaza van elsőnek.
2011. ápr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!