Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Laposodik a kapcsolatunk segítség! Mit tehetünk ellene?

Figyelt kérdés

Egy éve vagyunk együtt a barátommal, de egy ideje már kicsit lapos és unalmas. A szex nagyon jó, viszont mást nem nagyon tudunk csinálni mert mindig unatkozás a vége :( Mivel dobhatnánk fel a kapcsolatunkat? Nagyon szeretem és ő is engem, nem akarjuk elveszíteni egymást.

17/L+F


2010. aug. 19. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Közös programok, amik érdekelnek mind a kettőtöket. Film, amiről utána beszélgetni lehet, kirándulás, utazás. Társasjáték:).
2010. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) a társasjátékra már gondoltam, csak félterm megkérdezni tőle XD beteges de valamiért nem mertem :S
2010. aug. 19. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig lehet a társas jó ötlet, és vicces is. Akár valami kártya játék, vagy - nem jut eszembe a neve sajnos:S, amit úgy kell játszani, hogy pörgettek egy nyíllal, és annak megfelelő színre léptek a lábatokkal, meg a kezetekkel a kiterített játékmezőn. Mi is ez, most tényleg nem jut eszembe? Ez vicces is, és eléggé intim közelséget is biztosít egymáshoz.
2010. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Twister:D de olyanom sajna nincs, neki sem :( majd beszerzünk egyet :P köszi, ez eszembe se jutott:D
2010. aug. 19. 20:23
 5/6 anonim ***** válasza:

kártya->solo:D

mozi...

sétálás egy parkban v kevésbé nyüzsgő helyen.

elmenni jáccótérre. (pl: mérleghintázni:D)

ha nagyvárosba laktok és van buszbérletetek, beültök a busz hátuljába és mentek 1-2 kört.

:)

2010. aug. 19. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ezek jók, én levezném de ő nem biztos XD :S
2010. aug. 20. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!