Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne hagyjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne hagyjon el a gyerekem apja? Nem akarok egyedülálló anya lenni.

Figyelt kérdés

Tudom, én voltam a hü.., mert szültem egy nem stabil párkapcsolatba, ahol csak én csinálok mindent. Ezen már túl vagyunk. A "Minek kellett szülni?" meg a "Ha ittál, rágd meg." kezdetű dolgok, hibáztatások nem segítenek. A múltat nem tudom megváltoztatni.


A párom folyamatosan megcsal, már szerelme is van, akihez oda akar költözni. Nem akarok egyedül maradni, mit tegyek?


2021. márc. 26. 09:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
99%
Engedd el ezt a pasit és így megadod az esélyt magadnak, hogy az igazi szerelem bekopogtasson. Gondolom rémisztő a gondolat, hogy egyedül maradsz egy gyerekkel de ha a párod már mást szeret akkor igazából nem tudsz mit tenni. Sajnálom.
2021. márc. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
21%

#1

De attól, mert a kérdező párjának lesz egy új szerelme, attól még ugyanúgy apuka, és a gyerekkel ugyanúgy foglalkoznia kell. A kérdező marad egyedül, nem a gyerek.

2021. márc. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
98%
Nincs más választásod....
2021. márc. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
93%
#2 ki mondta, hogy a pasi nem marad apuka? Ki mondta, hogy a gyerek marad egyedül és nem a kérdező? Értelmezd kérlek amit írtam.
2021. márc. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
94%
Ezen a ponton már nem tudsz mit tenni. Az első válaszoló javaslatát fontold meg.
2021. márc. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
16%
Nem biztos, hogy jönni fog a szerelem. Pláne nem kisgyerekkel és előnytelen külsővel.
2021. márc. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
28%

Le leszek pontozva, de leírom:

Ha a kérdező minden ujjára kapna 1 palit, akkor itt sírna ezen az oldalon, hogy nem akarja elengedni a csávót? Nem.

2021. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
92%
Sokat nem tehetsz. Ha menni akar menni fog
2021. márc. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen hozzáállással, mint a 6-osé biztos nem, de nem így kell neki indulni a dolognak.
2021. márc. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
24%

#9

Arra kell pozitívnak lenni, ami van. Ha neki nincs olyan férfi, aki kapcsolatot akarna tőle, akkor arra pozitívnak lenni nem pozitív, hanem negatív. Önámítás, önbecsapás.

2021. márc. 26. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!