Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, hogy ne hagyjon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne hagyjon el a gyerekem apja? Nem akarok egyedülálló anya lenni.

Figyelt kérdés

Tudom, én voltam a hü.., mert szültem egy nem stabil párkapcsolatba, ahol csak én csinálok mindent. Ezen már túl vagyunk. A "Minek kellett szülni?" meg a "Ha ittál, rágd meg." kezdetű dolgok, hibáztatások nem segítenek. A múltat nem tudom megváltoztatni.


A párom folyamatosan megcsal, már szerelme is van, akihez oda akar költözni. Nem akarok egyedül maradni, mit tegyek?


2021. márc. 26. 09:15
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
74%
10! Normális esetben senkinek nem kéne kapcsolatot kezdeményezni egy házas emberrel!
2021. márc. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
98%

Én is azt mondanám, hogy őt engedd el. Azt értem, hogy te nem akarsz egyedül maradni, de a gyereknek ez nagyon rossz példa lenne, ha ennek ellenére is ragaszkodsz hozzá foggal-körömmel.

Ha viszont nincs melletted, neked is van lehetőséged olyan pár után nézni, aki nem csal meg és akivel normális kapcsolatod lehet. Amíg hozzá ragaszkodsz, addig ez az állapot biztos nem fog javulni, és ez mindannyiótok kárára válik.

2021. márc. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
18%
Nem a szerető a hibás. A szerető nem tett ígéretet a kérdezőnek, hogy nem kezd ki a férjével. A férj tett ígéretet (ha egyáltalán tett), hogy hű marad.
2021. márc. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
98%

Nem nagyon tudsz mit tenni. Zsarolással mégsem tarthatod ott. Ha másba szerelmes még észérvekkel se tudsz rá hatni.


Miért félsz ennyire egyedül maradni? Mármint természetesen értem, de ha eddig is csalt akkor sokat nem tett hozzá a kapcsolatotokhoz, csak bántott.

Anyagiaktól félsz? Valóban pici még a gyermeked.

Nehéz sajnos, de nem egy anya került ilyen helyzetbe és a nők erősek, talpra tudunk állni.

Sok erőt kívánok Neked ehhez.

2021. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
87%

Semmit nem tudsz tenni, ha már szerelmes és új párja van akkor ennek vége! Ne alázd meg magad azzal hogy vissza könyörgöd magad hozzá!

Add meg magadnak az esélyt hogy egy boldog párkapcsolatod legyen mással.

2021. márc. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
90%

Semmi értelme ha könyörögsz vagy erőszakkal magad melett tartanád csak lábtörlő lennél!

Felemelt fejjel tovább kell állni!!!!


Majd neked is lesz új párod, nincs mitől félned. Konolyan nem értem mitől félsz konkrétan kérdező???

Sok a rosszindulatú ember de a valos eletben sok a gyerekes anya ismerősöm, aztán egy vagy kettő van egyedül a sokból! Mind társra találtak idővel!!!

2021. márc. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
97%
Én 2 gyerekkel hagytam ott, 13 évig voltunk együtt. Nehéz volt, de nem szabad tűrni, hogy megalázzanak.
2021. márc. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
95%

Ha magad miatt nem mernél lépni, mert félsz kettesben maradni a babával, akkor érte tedd meg! A kisgyerekek nagyobbrészt utánzással tanulnak, nagyon fontos a családi minta. Nem írtad a nemét, de mindkét esetben gondold át a jövőjét. Legyen olyan férfi, aki átgázol a nőkön és ezt normálisnak tartja? Soha ne tudjon kialakítani egy egyenrangú kapcsolatot a rossz példa miatt? Vagy legyen olyan nő, aki saját magát is egy mosogatórongynak tartja? Aki úgy gondolja, neki nem jár a megbecsülés és a szeretet? Legyen mártír és sose legyen boldog egy kapcsolatban?


Gondolom nem ezt a jövőt szánod neki. Ehhez viszont az kell, hogy megmutasd neki, milyen bátor és erős nő az édesanyja. Sok sikert hozzá!

2021. márc. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
18%

És ha nem marad a gyerek apjával, akkor mégis hogy tud majd egyenrangú kapcsolatot kialakítani?

És ha azt látja, hogy anyuci fusztrált, mert nem talál párt magának?

2021. márc. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
Azért félek, mert nem fogok senkinek se kelleni. Eddig se kellettem senkinek, majd pont most fogok egy gyerekkel kelleni valakinek is? Én nem vagyok nő, lúzer vagyok. 26 évesen vesztettem el a szüzességem a párommal, ő is csak szánalomból jött össze velem. Nem akarok annyira lúzer lenni, hogy egyedül haljak meg egy gyerekkel. Azzal se tanul semmit az a gyerek, hogy anyuci b.szatlan, lehangolt, akinek annyi az élete, hogy dolgozik, főz, mos, takarít. Ráadásul ezt a nagyon erős nőt a gyerek nem fogja értékelni.
2021. márc. 26. 15:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!