Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló egy gyerekes...

Egyedülálló egy gyerekes anyák! Hogy töltitek az apás hétvégéket?

Figyelt kérdés
Nem tudom mennyire lehet megszokni, hogy egész hétvégén távol van a gyerek

2019. nov. 20. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el sportolni, tanulni vagy valami egyéb hobbival elfoglalni magad, menj fodrászhoz, tarts egy barátnös napot, olvass, nézz meg valami érdekes filmet, lazíts, kirándulj, stb.

Fedezd fel, hogy nem csak anya vagy, hanem emellett önálló ember/nö, akinek nem csak annyi az élete, hogy van egy gyereke.

2019. nov. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

Bakker, ez lehet a kànaán, ha anyagi gond nincs. Se egy rohadt pasi nem keseríti az életed, és még a gyerekeket is lepasszolhatod egy egész hétvégére.

Én 10 évet adnék az életemből, ha csak egyszer valaki elvinné 2 napra a szörnyemet.

2019. nov. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szép idők voltak... Tekeregtem, buliztam, pasiztam, moziba mentünk, kirándultunk... Ilyen hétvégén volt az első együtt alvás, 3 nap együtt, kettesben...Aztán én hülye megállapodtam megint. Most mosok, főzök, takarítok.
2019. nov. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Olyankor csak magammal törődök.

Elmegyek masszíroztatni, szaunázni, találkozom a barátnőimmel, moziba megyünk, vagy este beülünk vacsizni valahova.

Napközbe van hogy filmet nézek, vagy sorozatot,olvasok,elmegyek vásárolni, vagy meglátogatom a szüleimet, átmegyek tesómékhoz.

3 éve vagyok egyedül

2019. nov. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sehogy, nálunk 10 év alatt sose volt apás hétvége....
2019. nov. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!