Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is szakítanom kellene?

Figyelt kérdés

10 évvel idősebb sráccal járok. Én szeretem őt,kedves,okos és szívdöglesztő. De a szüleim meg pár barátom azt mondja, h túl idős hozzám. Segítsetek, mit tegyek?

17/L


2011. szept. 11. 17:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Te jársz vele és nem a barátaid vagy anyád.

Ha szereted ne foglalkozz velük.

2011. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Elsőnek igaza van, ha szeretitek egymást, ne foglalkozz velük. 10 év még egyáltalán nem sok.
2011. szept. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a ebben a korban még sok a 10 év, DE előzőknek igaza van, Te jársz vele, nem szüleid meg a barátaid. TE és csak is Te tudod hogy mennyire szereted meg jó vele lenned meg stb. B.
2011. szept. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
47%

10 év az sok.


hol ismerted meg? elég furcsa.

3 hónap és dobni fog, de tapasztalat szerzésre jó lesz neked.

2011. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Jajj....

Nem csak azt kell nézni, hogy 10 év. Valaki tök érett és komoly gondolkodású 17 évesen. Valaki meg 30 évesen is egy nagy gyerek. Nem a kor számít. Ha szerelmes vagy, meg ő is beléd, akkor meg nem tök mind1? Úgysem hagynám el.

Persze utólag, tapasztalat...egy kis jó tanács: ha első komoly kapcsolat, akkor jól gondold meg. Lehet ő már pár év múlva gyereket szeretne, te meg még akkor akarnád kiélni magad. Persze ez mind HA és DE. Én mindig a szívemre hallgattam. Benne van a bukta is, de ez van.

2011. szept. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én meg nem nagyon hallgatok ilyen szempontból a szívemre és a farkamra, ezért vagyok egyedül.
2011. szept. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A szerelem az szerelem, de valahol mindenkinek igaza van. Nemrég ebből ízelítőt kaptam, mikor pontosan 10 évvel fiatalabb lánnyal jöhettem volna össze. Megbántam? Igen is meg nem is. Jól meglettünk volna, összeillettünk, nagyon tetszett nekem, de pár év, és már teljesen mást akartunk volna az élettől. Sőt, talán még sokkal hamarabb is tönkre mehetett volna minden. Ezt így nem lehet tudni persze, de mégis van benne valami. Valahol így van jól, de a hiányát még most is nagyon érzem.
2011. szept. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!