Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt a barátom, szakítanom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom, szakítanom kéne?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátom, de megcsalt egy buliba, és eléggé szíven ütött.Igaz nem haragszom rá, de akkor is fáj.

Az egyetlen ok amiért nem szakítottam még eddig vele, hogy rettentően szeretem, és valószínűleg ő is szeret, mert miután megcsalt 'sirva' hívott föl.Szerintetek?


2011. aug. 27. 22:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De akkor miért csalt meg? Hány éves?
2011. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én egy esélyt még adnék így.De csak egyet.És légy óvatos.
2011. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 WhiteLabel ***** válasza:
Azt tedd amit jónak látsz, de ha megbocsájtasz neki, ne hozd ezt fel soha az életbe, mert úgy te sem fogod elfelejteni és valószínű a kapcsolatotok rovására fog menni.
2011. aug. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én személy szerint szakítanék, nem lenne hozzá gusztusom többé, akármennyire szeretem. Viszont, lehet megérdemel egy második esélyt, az elvileg mindenkinek jár.
2011. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
"Megcsalt"... van akinek ez már egyenlő egy csókkal is...le is feküdt a csajszival? ha igen én dobnám a csávót, viszont ha tényleg szereted adj neki még egy esélyt
2011. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Lollapv ***** válasza:
Szerintem ne szakits vele, buli volt biztos tobbet ivott, de azert mutasd ki h fajt neked....
2011. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Tekintve hogy magától elmondta és látszólag megbánta adnék még egy esélyt de ezentúl csak óvatosan.
2011. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha egyszer megcsalt, akkor máskor is megfogja tenni, főleg így, hogy visszafogadod. De te döntésed.
2011. aug. 27. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

18 éves.

Igazából nemtudom miért csalt meg, elméletileg nagyon szeret közös tetoválásunk is van.

Eddig azon voltam, hogy ha egyszer megcsaltak megcsalnak másodszor is.Csak őt meg annyira szeretem.. eddig azthittem hogy eltudom neki felejteni de ma belegondoltam..és igy megingott ez a feltevésem, hogy akkor el tudom e felejteni..

2011. aug. 27. 22:29
 10/11 A kérdező kommentje:
Nagyonszépen köszönöm a gyors válaszokat.
2011. aug. 27. 22:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!