Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan játszmázni kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan játszmázni kell ahhoz hogy ne legyen a masik közömbös mert tul egyszeru ha ott vagyok neki?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért nem mozdul meg, miert nem "lángol", miért nem akar erővel, miert egy "semmilyen" férfi.

Magamba nézve az egyetlen bűnöm az hogy szeretem. Es ezzel ugye készséges vagyok, vágyom rá, átmegyek hozzá, akarom öt.


Bezzeg akinek hátat forditok, meg kapar.


Olyan szomoru hogy a sajat szerelmes kapcsolatom ilyen.



2021. márc. 27. 05:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
29%
Ez a kipcsak társadalom nyitja: fordítva gondolkodik a magyar.
2021. márc. 27. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
43%

Hát ennek a kérdésnek semmi értelme.

"Bezzeg akinek hátat fordítok, meg kapar." De ő nem azért kapar, mert te hátat fordítasz neki, hanem annak ellenére is kapar, hogy te hátat fordítasz neki. Miért? Mert fontos vagy neki. De nem azért vagy fontos neki, mert te hátat fordítasz neki.

"ne legyen a másik közömbös mert túl egyszerű ha ott vagyok" Te azt mi a fenéből gondolod, hogy azért vagy közömbös, mert elérhető vagy?! Azért vagy közömbös, mert ő nem vágyik rád, nem tervez veled.

"az egyetlen bűnöm az hogy szeretem" TE kaparsz az után, aki nem viszonozza az érzéseid. De téged ez nem érdekel, mert te akkor is nyomulni fogsz, ha beledöglesz is. És neked lenne választásod, csak fel kéne nőnöd.

2021. márc. 27. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

De azert kapar mert hàtat forditok.


Mihelyst adom magam ha csak egy kicsit is, már jön a sunyi vigyor az ilyenektol, hogy he he megvan a csaj. Az ilyeneket még jobb kerulni, mint az olyat, aki legalabb tetszik.

2021. márc. 27. 06:07
 4/21 A kérdező kommentje:
Es az exe utan allandoan kaparnia kellett. Ebbol gondolom hogy mivel utanam nem kell kaparnia ezért kozombos.
2021. márc. 27. 06:09
 5/21 A kérdező kommentje:
Legszivesebben komolyan pasiznék inkabb mellette. De ugye az meg etikátlan.
2021. márc. 27. 06:09
 6/21 anonim ***** válasza:
46%
Nem ertem most mirol van szo. Ha ilyen felszines jatszmas csaj vagy megerdemled hogy a pasi is ilyen legyen
2021. márc. 27. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Nem jatszázom. Hol van ebben jatszma.


Hiányzik nekem az akarom belole.

2021. márc. 27. 06:24
 8/21 A kérdező kommentje:

Es nem egy nyomibol aki nem tetszik.

Ebben semmi jatszma nincs.

2021. márc. 27. 06:25
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

2 dolog fontos itt:


-nem a megfelelő emberrel vagy

-saját magad nem képes tűzbe hozni a másikat, a hiszti nem gerjeszt ilyet.


És nyilván egyikből a másik, ha nem vagy a helyeden, nem is tudsz önazonos lenni.


Mintha főznék egy tál pörköltet és hisztiznék h a vegán párom nem szereti a kajám, vége a kapcsolatnak? Szoval..

2021. márc. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy semleges azokkal a férfiakkal, akik kaparnak utánad? Pontosan ezért csinálja ezt veled is ez a "barátod". Nem értem, ha az exe miatt küzdött, miattad nem tesz azért kialakuljon valami, miért futsz utána? Értem, szereted, de mit szeretsz benne? Nem volna jobb elengedni és olyan férfit keresni aki téged akar, nem pedig csak néha elfogad mert épp nincs más?
2021. márc. 27. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!