Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most komolyan játszmázni kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most komolyan játszmázni kell ahhoz hogy ne legyen a masik közömbös mert tul egyszeru ha ott vagyok neki?

Figyelt kérdés

Nem tudom miért nem mozdul meg, miert nem "lángol", miért nem akar erővel, miert egy "semmilyen" férfi.

Magamba nézve az egyetlen bűnöm az hogy szeretem. Es ezzel ugye készséges vagyok, vágyom rá, átmegyek hozzá, akarom öt.


Bezzeg akinek hátat forditok, meg kapar.


Olyan szomoru hogy a sajat szerelmes kapcsolatom ilyen.



2021. márc. 27. 05:00
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
50%
Viszont rád remek hatással van h közömbös, rengeteg energiádat mozgatja meg. Sztem inkább utálod mint szerelmes vagy, csak a nőknél a kettő ugyanaz, az intenzitás miatt. Emiatt vagy még benne.
2021. márc. 27. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Igen, vannak olyan emberek, akik imádják a játszmákat, drámákat, veszekedéseket, béküléseket. Ha te nem szereted, nem a megfelelő ember mellett vagy, hiába a nagy szerelem részedről.
2021. márc. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Nekem ő jelenti a férfit. Jo az ágyban kulsore is ferfi, belsore iranyito komoly mint egy ferfi.


Akik kaparnak pedig aljasak szemetek gyökerek. Addig kedvesek csak mig meg nem kapnak. Marhára nem lesz jobb ember vki annyitol csak, hogy kapar. Kulsore pedig be sem jönnek.

Ezért nem opciok.

2021. márc. 27. 06:56
 14/21 A kérdező kommentje:
11 elgondolkodtato!
2021. márc. 27. 06:56
 15/21 anonim ***** válasza:
71%

"miert nem "lángol", miért nem akar erővel, miert egy "semmilyen" férfi."


"Akik kaparnak pedig aljasak szemetek gyökerek. Addig kedvesek csak mig meg nem kapnak."


Ő is ezt csinálja, dehát nem is tttttttttipikus nő lennél ha nem a gyökérrel lennél XD namind1

2021. márc. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, nyilván nem vagyunk egyformák.

Soha, értem ez alatt tényleg SOHA nem lennék egy másodpercnyit sem olyan kapcsolatban, ahol játszmázni kell, ahol a hétköznapi élet egy színpad, s benne mi a szetreplők, akik hol a komikát, hol a latort, hol a drámakirálynőt/királyt játsszák.

A gyomrom is felfordul tőle.

De ez én vagyok, te meg bizonyára más.

Pont letojnám a nagybetűs férfi létét, ha amúgy ilyen játszmázós gyökér, mert az, "húzd meg, ereszd meg"-et játszik, azt meg egyedül a kutyámtól viselem el, vele viszont határozottan jó móka.

Adott a szitu, te döntesz. Kell ez neked? Élvezed, hogy mikor "simulnál", ellök, mikor bújnál, éreznél, vibrálnál ezerrel kinevet, elérhetetlen herceget játszik? Biztosan tudod a választ, csak még magadnak sem akarod beismerni.

Igen, holnap is felkel a nap és azután sem áll meg a föld forogni, hogy a nagybetűs pasid (aki a leírásod alapján legyen akármilyen is, lélekben egy óvodás, aki a pajtásaival szórakozik, miközben nem veszi észre, hogy rajta kívül ezen senki sem mulat) nem szórakozhat veled tovább, mert nem hagyod.

Ilyen rohadt egyszerű, nem bonyolult ez. Érzelmi analfabétáktól többet nem lehet várni.

Veszkődj akkor utána,ha lenne eszed elhajtanád a fenébe, de nincs. Inká

bb a lábai elé omlasz szerelmesen és szenvedsz. Lelked rajta...

2021. márc. 27. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
33%
Nekünk férfiaknak az a nő kell, aki nem játszmázik, hanem őszinte és kimutatja az érzéseit. Te erre ösztönösen képtelen vagy.
2021. márc. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
En kimutatom..
2021. márc. 27. 07:46
 19/21 anonim ***** válasza:
72%
Te ki, foleg igy hogy ilyen jatszmas kerdesekkel jossz...
2021. márc. 27. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Mert egy rakat pasinal csak ez hat.

Ha meg ott van a nő kèznél nakkor meg ez van mint fentebb

2021. márc. 27. 12:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!